Co po GS ? Co na drugie moto ?
Odpowiedz do tematu

doctype
[Usunięty]
:
no i gdyby znaleźć idealny odpowiednik sv-ki dla osoby wyższej...
a kawa er-6f? jest większa czy wręcz przeciwnie?

:
ER-6F ma R2, i jest rozmairu GS'a ;]

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
Plotuś
[Usunięty]
:
Bierz GSX-r 1000, albo Hayke, ale to tylko na pierwsze moto ! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

bonk
[Usunięty]
:
Może jakieś BMW R1100R? :)

:
bonk napisał/a:
Może jakieś BMW R1100R? :)


:ok: bardzo dobry wybór.

Bonku a może założyłbyś temat w "Sprzętach użytkowników", wrzucił parę fotek i napisałbyś coś o swojej Bmce :) Jak sprawuje się maszyna, co robiłeś, jak jeździ ?
Szczerze mówiąc to jestem zainteresowany tą marka i modelem ;)

:
dymny napisał/a:
Bonku a może założyłbyś temat w "Sprzętach użytkowników", wrzucił parę fotek i napisałbyś coś o swojej Bmce :) Jak sprawuje się maszyna, co robiłeś, jak jeździ ?
Szczerze mówiąc to jestem zainteresowany tą marka i modelem ;)


dołączam się do prośby :D

:
Ostatnio widzialem na zywo taka BMKe i no no no prezentuje sie zaaacnieee. Nie ma co porownywac do zdjec, ja trzeba zobaczyc :)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Jak miałaś nakeda , to może żeby nie zdradzić suzuki , to Suzuki GSX 1400 jest piękna, :) ;) przesiadam się w przyszłym roku

pawulo40
doctype
[Usunięty]
:
Oba wyglądają bardzo fajnie ale wydają się być trochę "potworami" i to dość paliwożernymi i nietanimi :P

:
pawulon40 napisał/a:
Jak miałaś nakeda , to może żeby nie zdradzić suzuki , to Suzuki GSX 1400 jest piękna, :) ;) przesiadam się w przyszłym roku


Faktycznie piękna maszyna :) Też docelowo planuję ten model, ale w drodze do niego chcę wskoczyć jeszcze na małą SV-kę (oczywiście poliftowy naked - na jeden, maks 2 sezony).

"You can't buy happiness, but You can buy a bike, and that's pretty close"
:
może jakaś opinia o Honda CB 900 Hornet? :)

:
Moto jakie jest każdy widzi, tylko pali jak smok :P

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Ja choruje na hornetki. Codziennie rano mijam HH9 - cudooo :)
Jesli jestes zainteresowany to zarejestruj sie na forum hondy hornet - kolesie sa tam bardzo mocno zorganizowani - dowiesz sie wszystkiego co mozliwe :)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
danny napisał/a:
Ja choruje na hornetki. Codziennie rano mijam HH9 - cudooo :)


Misiek od Cerbola ma na sprzedaż Horneta zrobionego na streeta. Wysoko zadupek, większy rozstaw osi itp.

:
są nawet fotki "Miśkowego" Horneta

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.