Co po GS ? Co na drugie moto ?
Odpowiedz do tematu

suzi500f
[Usunięty]
: Co po GS ? Co na drugie moto ?
Witam,

nie znalazłam nigdzie takiego tematu więc gdybym zdublowała to z całego serca przepraszam. :)

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem sprzedaży mojego kochanego GSika i zakupu czegoś ciut mocniejszego :) Bardzo mocno zastanawiałam się nad Suzi SV650 ostatnio wpadł mi w oko Kawasaki ER6F (bardziej podoba mi się ten nowszy model :) ) Właściwie innych typów nie mam..

Może ktoś z Was miałby jakieś ciekawe propozycje? Dodam tylko, że jestem drobniutką (no może nie aż tak bardzo) kobietką, która zbyt wiele siły nie ma. :) 168cm / 55kg Ważne jest więc dla mnie by moto nie było zbyt ciężkie i by siodło było możliwie nisko tak bym nie musiała kombinować z zawieszeniem.

Z góry dziękuję za pomoc.

pozdr,
Ewa

:
Ducati Monster :P

suzi500f
[Usunięty]
:
nie nie nie tylko nie Ducati :P

:
Bierz SV :hyhy:

suzi500f
[Usunięty]
:
@Machu podobno SV mocno ciągnie od dołu.. trochę się tego obawiam.. ;)

:
Nie wiem jakie masz doświadczenie i umiejętności ale na SV wiele osób zaczyna przygodę z moto więc myślę że spokojnie do ogarnięcia, to nie jest TL1000 ;) A to, że ciągnie z dołu to chyba na plus ;) Poczytaj opinie na forum SV.

:
Jeździłem SV to tak ciągnie od dołu ,że szok... a takie hamowanie silnikiem oj oj gleba od razu :rotfl: Nie wiem kto takie bajki wymyśla.

:
Borek napisał/a:
Jeździłem SV to tak ciągnie od dołu ,że szok... a takie hamowanie silnikiem oj oj gleba od razu :rotfl:


Ostatnio jechałem za DL'em i jak na ograniczeniu do 40 z 70 zakręcił kurek to mu się puszką bym prawie w dupę władował. Nie mówię że to potwór momentu ale na mokrym już może mieć znaczenie jak ktoś panikuje manetką.

:
z mojej strony plan długo terminowy to gsx750f lub rf900

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Może napisz coś więcej. Do czego potrzebujesz motocykla? Dojazdy do pracy, turystyka, czy może weekendowe wypady na tor? Fajnie jakbyś określiła też swój budżet.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:


I koniec tematu :hyhy:

suzi500f
[Usunięty]
:
tholin85 napisał/a:
z mojej strony plan długo terminowy to gsx750f lub rf900


mój chłopak właśnie planuje sprzedać swoje Jajko :)

[ Dodano: Czw 27 Wrz, 2012 ]
kempes napisał/a:
Może napisz coś więcej. Do czego potrzebujesz motocykla? Dojazdy do pracy, turystyka, czy może weekendowe wypady na tor? Fajnie jakbyś określiła też swój budżet.


Przede wszystkim dojazd do pracy, ale weekendowe wypady również wchodzą w grę :) Jeśli chodzi o budżet to myślę, że maks do 13k

bonk
[Usunięty]
:
A ja mam zupełnie inną wizję- zamierzam się przesiąść (może w przyszłym roku jeśli budżet na to pozwoli) na Hondę Shadow 1100. :padam:

lomax
[Usunięty]
:
suzi500f napisał/a:
mój chłopak właśnie planuje sprzedać swoje Jajko

Dziwnie to zabrzmiało :D

:
Tak się mówi Lomax no :P

Generalnie ciężko z wielkim wyborem w nisko zawieszonych motocyklach... Ja osobiście bym Ci nie polecił bandita ;) Za ciężki dla dziewczyny i za wysoko, tak myślę.
Jeśli nie monster to może faktycznie SV? Trzeba obadać co Ci się podoba i tego dane techniczne ;) Fazer 600ta też będzie chyba za wysoki (choć nie wiem).

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.