Kogo dzis widzialem/am?
Odpowiedz do tematu

:
Przyznać się kto dziś oglądał zabytkowe fury na parkingu obok krakowskiej Plazy? :hyhy:
Widziałem co najmniej 2 GSy .

:
Ja byłem :D Ja też widziałem dwa GSy, jeden starszy na blachach KOL, a drugi czerwony niedaleko mojego stał. Za tydzień można się umowić . ;)

:
A ja widzialem jakas dlugowlosa kierowniczkę na gs, jechałem za nia kawalek autem z chrzanowa do trzebini tak okolo 10:45 ;) ktos z naszych? Tablice KCH.

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
W tamtych okolicach urzęduje Kasia - Fuksja z Forum Grupy Południe. Nie wiem, czy tu też jest zarejestrowana. GS chyba fioletowawy z rej właśnie KCH 45. :)

:
kiler napisał/a:
Ja byłem :D Ja też widziałem dwa GSy, jeden starszy na blachach KOL, a drugi czerwony niedaleko mojego stał. Za tydzień można się umowić . ;)

Czerwony to ja, widziałem jak odjeżdżałeś :P
Ciekawe kto z Olkusza przyjechał zielonym.

:
Jutro też jest KKN pod Plaza?

:
Widziałem dzisiaj czarną suzę na Sądeckich blachach w Krakowie pod budynkiem Wyższej Szkoły Europejskiej (lub też liceum) na Studenckiej. Ktoś od nas ? :)

Zumico GR 200 2011 => GS 500 '95 => Fazeratti FZS 600 '99 :)
:
8.06 Zauważono jakieś 5 Suz, (przedliftowe) 3 na rej. KTT, jedna na KMY i ostatnia zwróciła na mnie uwagę, ładnie wyglądająca:


Miejsce: zlot w Miętustwie.

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Niedziela, wyczajone 2 GS-y. Okolice godziny 12 na wysokości kościoła na Chabówce 2 osobniki na niebieskiej F-ce z kufrem.
Drugi, jakaś 12.15, chyba czarny przedliftowy na wysokości firmy blachotrapez, 2 os leciały w stronę rabki.

Przyznawać się :]

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Z kim się przed chwilą witałem przy rondzie Polsadu? Czarno-srebrna Fka, kierownik w kasku z blendą.. :-)

JayDee
[Usunięty]
:
Dziś jechał jasnoniebieski GS przez ulicę Balicką, w stronę pętli w Bronowicach, przy Rydla. Któże to był? ;)

bercik
[Usunięty]
:
W niedzielę przy stadionie Wandy Kraków stał czarny przedliftowy GS. Kto jest fanem czarnego sportu? :) Pozdrawiam.

:
Dziś istny urodzaj!

Najpierw w Sułoszowej koło kościoła minąłem się z GS500, jako że byłem na winklu to nie przyuważyłem koloru ani tablic wiadomo, jedynie rzuciły mi się w oczy czarne kubki :P

Potem za Skałą w stronę Cianowic - na stacji benzynowej (kiedyś tam było BP) GS500 Five Star w kolorze zielonkawym się tankował a ja śmigałem drogą.

Potem Michałowice ulica Leśna, z górki chyba w dwie osoby na czerwonym GS ;)

Ktoś z forum się trafił czy wolni strzelce :P ?

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
jasiek525
[Usunięty]
:
Dziś na nowohuckiej między 16 a 17 jechał ze mną gs500 prawdopodobnie malowanie z rocznika 2003, ktoś z forum? :)

: ?
Dziś czarny GS z zielonymi naklejkami na felgach:) w Skawinie:)kto to?

najlepsza muzyka to ryk silnika..
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.