Kogo dzis widzialem/am?
Odpowiedz do tematu

:
A ja przy weekendziku polatałem z kolegą z Krakowa, ciężko było nadążyć za nim :P

CBR 1000 i pół mniejszy GS :P


Uploaded with ImageShack.us

:
O ile się nie mylę... dziś o 14:19 mignął mi się niebieski gs na skrzyżowaniu Zdrowej z Prądnicką. Właściciel ubrany w czarno-czerwono-białą skórzaną kurtkę. Pierwsze cyfry rejestracji to 96...

:
yezozwierz napisał/a:
A ja przy weekendziku polatałem z kolegą z Krakowa, ciężko było nadążyć za nim :P

CBR 1000 i pół mniejszy GS :P


no nie zartuj! litrowa cebra za GSem nie nadazales? :P

krzychu12342
[Usunięty]
: .
Mijałem dzisiaj kolo 18 niebieskiego GS-a w Niedomicach. Jest ten ktoś na forum? :)

bercik
[Usunięty]
:
Kto się przyzna do niebieskiego GS moknącego na deszczu na os. Szkolnym? :)

:
Czerwony GS z zamontowanym IXILem.. Dziś na Czerwonych Makach w okolicach 13.. Przyznawać się!

:
Dzis godzina ok 16:30 trasa DK94, fioletowy gs na bialych kolach w miejscowosci Przeginia, jechal w strone Olkusza i nie odpowiedzial na przywitanie :p

kon7rad
[Usunięty]
:
Witam,widziałem ostatnio Bordowego GSa w okolicach Świtu(Tarnów). Kto to?Jesteś tutaj?

cupkinson
[Usunięty]
:
ostatnio po Tarnowie jeździ co raz wiecej GS'ow, szkoda ze nikt z ich uzytkownikow nie chce zawitac do nas na forum

kon7rad
[Usunięty]
:
cupkinson zapraszam na moto tarnów :) ja jestem z tarnowa i się z tym nie kryje :)

:
Wczoraj i w srode ok 8:30-9:00 rano widzialem niebieskiego gs500f z kufrem na Pasterniku kierujacego sie w strone Krk.

:
Dziś ok 16.30 jakiś osobnik/osobniczka na gs500f w malowaniu z 2006 się "plątała" razem z większym moto po Nowym Targu, najprawdopodobniej na rej. KNT ale pewny nie jestem bo z dosyć dużej odległości widziałem :P . Próbowałem potem znaleźć tę parę ale zanim założyłem kask i rękawice, to gdzieś mi znikli w jakiejś uliczce :P

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Kogo dziś ustrzeliłem na dniach otwartych w Centrum Motocyklowym Rider w Krakowie? :)







:
Dziś tj 24.04.14 Trzebinia, stacja Orlen naprzeciwko marketu Majster godziny przedpołudniowe :P Ktoś od nas? Tankował a potem pojechał w stronę chrzanowa.


Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
Wojtass
[Usunięty]
:
lucas070707 napisał/a:
kon7rad napisał/a:
Witam aa kogo ja miałem okazję dzisiaj zobaczyć?godzina ranna koło świtu-maxa w Tarnowie. Piękne pomarańczowe malowanie. Czyj to pojazd?;)


Dzisiaj widziałem takiego pod bydynkiem C Tarnowskiej PWSZ. Ktoś z forum? Przyznać się :)


heheh :) to ja jestem :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.