Kogo dzis widzialem/am?
Odpowiedz do tematu

lucas070707
[Usunięty]
:
kon7rad napisał/a:
Witam aa kogo ja miałem okazję dzisiaj zobaczyć?godzina ranna koło świtu-maxa w Tarnowie. Piękne pomarańczowe malowanie. Czyj to pojazd?;)


Dzisiaj widziałem takiego pod bydynkiem C Tarnowskiej PWSZ. Ktoś z forum? Przyznać się :)

kamax2
[Usunięty]
:
kogo spotkałem dziś na trasie w Wielmoży? niebieska F'ka 04 :)

:
Czy jest tu gosc, z ktorym codziennie rano sie mijam w drodze do pracy na Jozefa? Przedliftowy GS.

:
Goniłem dzisiaj na lipskiej czerwonego przedliftowego gs-a tak około 19 30, za sterami kierownik i rudowłosa pasażerka może ktoś z forum???

:
We wtorek widziałem u siebie na wiosce, w BUKOWNIE, kierował się na jaworzno czarny GS500 w owiewkach fivestars, ktoś wie kto to może być? Około godziny 18:00, a kwadrans wcześniej w Jaworznie na grunwaldzkiej koło mc'donalda na światłach stał zielony gs500 z kufrem tylnym i szybką owiewką :) niech się ktoś przyzna :P

:
Dziś w miejscowości Tylmanowa, ja stałem na poboczu a z przeciwka leciał ktoś na czarnym przedliftowym GS na KLIfornijskich blachach. Podniosłem łapke i odmachał. Ktos z forum? :P

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Dziś dzień obfitował w spotkanie całych dwóch gesek. I prawdopodobnie miałem przyjemność zostać wyprzedzonym (potem oddałem:P) przez efke z malowaniem z 2005r. przed patelnią na Rdzawce. Strzelam że to była meg_nh?. Oraz druga gieesia czerwona przedliftowa (ładnie zostałem objechany przez tego kogoś na słynnym zakręcie na patelni. Jednak dalej nie umiem skręcać :wstyd: )

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
krzychu12342
[Usunięty]
: .
Kogo wczoraj mijałem za skrzyżowaniem słoneczna/starodąbrowska? Jechał czarny przedliftowy GS, z pleczakiem, w kierunku ronda na słonecznej. :)

poli
[Usunięty]
:
Vankel napisał/a:
Dziś dzień obfitował w spotkanie całych dwóch gesek. I prawdopodobnie miałem przyjemność zostać wyprzedzonym (potem oddałem:P) przez efke z malowaniem z 2005r. przed patelnią na Rdzawce. Strzelam że to była meg_nh?. Oraz druga gieesia czerwona przedliftowa (ładnie zostałem objechany przez tego kogoś na słynnym zakręcie na patelni. Jednak dalej nie umiem skręcać :wstyd: )

Tak, to była Meg ;) i nie przesadzaj, nie wyszedł mi ten zakręt... trochę już zmęczenie wchodziło po całym dniu jazdy :kwasny: . Wracaliśmy z objazdówki dookoła Tatr. Pogoda do jazdy była bardzo fajna, chociaż miejscami asfalt śliski był. Tak czy inaczej świetny wyjazd był ;) .

meg_nh
[Usunięty]
:
Vankel wybacz że Cie puściłam tak bez walki :P ale jak Poli pisze, zmęczenie (moja pierwsza wyprawa ponad 420km w ciagu jednego dnia) no i zakrety w doł nie sa moją mocną stroną, zdecydowanie wole jechac w drugą strone ^^

:
meg_nh napisał/a:
no i zakrety w doł nie sa moją mocną stroną, zdecydowanie wole jechac w drugą strone ^^


Mam to samo. Czuje niepokoj jak wlatuje w winkiel z gorki.

:
420 km to ładnie, jak się nauczę dobrze łapać te winkle to tez pomyśle o takich dystansach :P . W każdym bądź razie miło było lecieć kawałeczek pomiędzy Gieeskami ;)

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
meg_nh
[Usunięty]
:
ze mna zawsze jest miło lecieć ^^

:
mój błąd nie ten region niechcący, może ktoś usunąć posta ??

"Życie grozi śmiercią"
:
meg_nh napisał/a:
ze mna zawsze jest miło lecieć ^^

Dlatego pasuje sie styknąć na jakieś krótsze/dłuższe latanko :hyhy:

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.