Kogo dzis widzialem/am?
Odpowiedz do tematu

:
Ja też go już widziałem kilka razy w Krakowie ;)

:
Dziś - czarny GS - przekrzywiona szybka - Mackiewicza, tuż przy Opolskiej - kierowca odwiedzał sklep monopolowy nazwą nawiązującą do tematyki kosmicznej.. Przyznać się kogo suszyło?!

Jake
[Usunięty]
:
emarytea napisał/a:
pomarańczowy GS z przerobionym siedzeniem i zaje**ście brzmiącym tłumikiem ! widziany ostatnio na AGH. Któż to? i co to za tłumik?! :)


podziękować :P . Przyznaje się i potwierdzam - Montii wyjebiaszczy.
A dlaczego Twojego GS nie widziano jeszcze pod AGH, co ?? ?

Pozdrawiam!

meg_nh
[Usunięty]
:
czarny GS z pasażerem widziany wczoraj kolo 20 na rondzie od strony dworzec główny wschód, Kto jest taki niezniszczalny albo steskniony? :)
W każdym razie dziekuje za poprawe humoru, od razu usmiech pojawił mi sie na twarzy :)

emarytea
[Usunięty]
:
Jake, ja na AGH bywam stosunkowo rzadko i czysto towarzysko ;) ale w oko, a dokładniej w ucho wpadł mi wtedy Twój GS :D już niedługo sezon więc do zobaczenia/usłyszenia gdzieś w Krakowie :) !

:
Kto dziś zapychał czarnego GS500E do ASO Suzuki w Krakowie? Sprzęt padł na trasie, czy to jakaś zaplanowana akcja serwisowa? ;) Od razu dodam, że pchającego widziałem z pracy i nie miałem jak go zapytać, ani jak mu pomóc.

:
Żółta eFka detected!
Dziś, godz. 12:12, ul. Zwierzyniecka
Biegiem się przyznawać kto to śmiga uciekając przed śniegiem?


// edit
I kolejny.. Czarny GS widziany wczoraj (31.03.2013) wieczorem pod pierzynką ze śniegu na ul. Węgierskiej.. Kto tak 'dba' o niego?

:
czerwony GSe w niedziele na Kijowskiej pod WSZiB:)

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
Czarny GS 500E na krakowskich blachach widziany w Wieliczce chwilę po 20tej. Kierownik w czarnej kurtce, pasażer w krótkich spodenkach. :hyhy:

:
Dziś, 19:15, al. 29 listopada w kierunku wylotu z Krakowa, czarny GS500E z kierownikiem w czarnym kasku.. Tuż za nim na ciemnozielonej Kawie (?) drugi motocyklista..

:
A ja dzis widziałem czerwonego Gsa, kierownik w czerwonej skórze około godziny 13:40. Stałem na przystanku Kawiory. ;)

:
Ja dziś zczaiłem czarną przedliftową GS500E na rynku w Nowym Targu (pewnie na lodach ktoś był :P ) na myślenickich blachach :)

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
kon7rad
[Usunięty]
:
Witam aa kogo ja miałem okazję dzisiaj zobaczyć?godzina ranna koło świtu-maxa w Tarnowie. Piękne pomarańczowe malowanie. Czyj to pojazd?;)

:
Bordowy GS z kufrem, oparciem doczepionym do kufra i bordowymi paskami na felgach widziany właśnie w okolicy BP na Kamieńskiego. Kierownik w czarnej kurtce, jeansach i biało czarno-pomarańczowym-kasku. :)

:
Witam leon :)
Do zobaczenia na grillu :)

A ja dziś upolowałem czarnego GSa z fioletowymi naklejkami, około 16:10 przy ul. Wiślickiej..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.