Fotki z wycieczek
Odpowiedz do tematu

:
Hej, super te Wasze wyprawy i zdjęcia....ja w te wakacje też miałam małą wycieczkę....namówili mnie żeby to opisać i wrzucić do konkursu, skoro już wrzuciłam to może ktoś z Was jak ma FB to polubi ?

1960 km Beaty, proszę

https://www.facebook.com/MotoMamusie?fref=photo

:
beacia500, poszedł like :ok: . Zajebista wycieczka, aczkolwiek... dwa minusy- omineliście Iławę:) (moje rodzinne miasto, taki joke :D ) a drugi za fotkę z Bełchatowa, bo teraz tam muszę jechać :D (taki drugi joke :D )

:
kov, dziękuję bardzo, masz rację jak mogliśmy ominąć Iławę, sama nie wiem jak to się mogło stać hehe ;)

Jeśli chodzi o tą kopalnię to jak będzieszmiał po drodze to zajedź tam....warto :)

Tak sobie przypominam, że po 3city run jak już jechaliśmy z Gdyni (5 motongów) to przyłączyliśmy się do grupki choperowców , którzy zjechali w Nowym Porcie , a za nami jechał rudy GS.....czy dobrze pamiętam, że to byłeś Ty ?

:
hehe tak! jak wracałem z 3city run podłączyłem się do WAS :) . Gratuluje dobrej pamięci. Ja tylko pamiętam, że była dobra pogoda:). hehe no to polatane było nam razem :D pierwszy ale mam nadzieję, że nie ostatni raz ;) .

:
też myślę, że nie ostatni, widziałam Cię w lusterku i zastanawiałam się kim jesteś, bo był z nami jeden kolega którego wtedy dopiero poznaliśmy i myślałam, że jesteś jakimś jego znajomym, ale jak widać się myliłam, my wtedy wylądowaliśmy na Westerplatte trzeba było jechać dalej za nami :)

:
Litwa, czerwiec 2014.

Zamek w Trokach

Takie tam na pustej drodze,

Uwielbiałem jazdę po wiejskich asfaltach z takimi widokami szczególnie

Cmentarz na Rossie; serce Marszałka Józefa Piłsudskiego u stóp trumny ze szczątkami Jego Matki Marii z Billewiczów Piłsudskiej

Ostra Brama

No i jedzonko, tzw. pizzasas :)


To tak w skrócie.
Podsumowując, piękny kraj: łąki, jeziora, lasy i dużo przestrzeni....................

:
Okolice Lublina


: Re: Ukraina samotnie - szlakiem dziadków...
misza500e napisał/a:
Witam.
Strasznie korciło mnie na Wołyń, zobaczyć miejsce urodzenia dziadków. Wyrobienie paszportu, kufry do GSki i oczekiwanie na urlop.
Pierwszy dzień - ze Świdnicy skok pod Kielce, w Góry Świętokrzyskie.
Drugi - skok pod Lublin, Chełm i nocleg pod samym Dorohuskiem.
Trzeci dzień - przekraczam granicę w 15 minut. Generalnie motocykl budzi zainteresowanie i sympatię. Droga M 07 do Kowla nawet przyzwoita, niestety od Kowla do Saren nie nadaje się dla szosowych motocykli :kwasny:
Trwa remont i asfalt jest sfrezowany i mocno zasyfiony grysem, piachem - nie dało się jechać więcej jak 50km/h. Znalazłem wioskę dziadków, przedarłem sie przez 20 km resztek asfaltu i "kocich łbów" i na Równe, a tam Hotel, kąpiel i kima.
Czwarty dzień - z Równego do Lwowa droga naprawdę europejska, generalnie wszędzie widać cywilizację. We Lwowie właściwie tylko na Łyczakowski i dzida w kierunku Polski. Po Lwowie właściwie nie da się jeździć motorkiem - stara kostka z przełomami i strasznie wysokie torowiska - bardzo niebezpiecznie.
4 dni, 2000km bezawaryjnie, żadnej łapówki, żadnego mandatu - polecam, ale jednak w grupie, bo po prostu raźniej.


fajny motorek i fajna przygoda , zazdroszcze :)

Gram: GTA 5
Ulibiona strona : https://forum.gs500.pl
Ulubione auto : Mercedes , BMW
Czaję się na: Nowy serial o Władcy pierścieni
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.