Fotki z wycieczek
Odpowiedz do tematu

:
kobylen, Jedyne co zapamiętałem z filmiku to to , że fajne masz buty



......................... do gry w piłkę



na hali :niepewny:


Wybacz "staremu" człowiekowi - ale, stać Cię na zmianę moto na "tysiąca" a nie stać Cię na kupno butów na moto ?? No chyba że to taki stajl jest ..... no to sie nie znam....

demot
[Usunięty]
:
Jak tylko obejrzałem ten filmik, to wiedziałem, że się ktoś właśnie o to przyczepi xD.

kobylen
[Usunięty]
:
Buty jak i cały kombinezon mam. w kaloszach nie wytrzymuje temperatur stój na +35C w korku , idz na sok posiedzieć na ławce, pogadaj z laseczkami w kawiarni :D - masakra. Trasa do celu jak i do domu w kombi, zresztą nie muszę się tłumaczyć. Zawsze byłem zdania - wyjedź goły, ale wyjedź ;) Kwestia wieku, zapewne

:
A moja wycieczka : Kraków-Wieliczka-Dobczyce-Mszana-Myślenice-Kraków :)

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
Z Bombkim wyjechaliśmy zrobić parę kilometrów na moto, wyszło ich 3100... Takie tam kilka zdjęć z naszej wyprawy...

Tym razem bez komentarzy... :P



:)

Jak znajdę trochę czasu to zrobię normalną fotorelację z wyprawy... :P

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
Brawo Panowie! :ok: Macie bardzo zdrowe zainteresowania :rotfl:

:
No właśnie ja nie wiem czy takie zdrowe... Wszędzie we dwóch, dwa chłopy, wciąż to piwo... Nie wiemy co się po nocach działo. Brakuje mi zdjęcia jak się panowie za rączki trzymają :hyhy:

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Specjalnie dla Piotrasa, na ostatnim zdjęciu trzymamy się za rączki... :P

F O T O R E L A C J A

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
czekałem na to, żebym mógł to wkleić:



oraz


Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Piotras, w tym temacie wklejamy zdjęcia ze swoich wyjazdów / wycieczek, napisz coś więcej o tym co zamieściłeś. Gdzie i kiedy to było. Czy to twój oficjalny Coming Out? :P

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
squarek, jak zwykle fajna opowieść :oczami:

:
jak zwykle super wypad i fotorelacja :padam:

:
Mi niedawno wyszła troszkę krótsza trasa niż powyższej ekipy.. Ponad 1500km na trasie Kraków - Hel - Kraków z małymi przerwami w różnych miejscach..

:
To tak dla kontrastu z dzisiejszej wycieczki z drugiego końca Polski :P






Po drugiej stronie doliny "zbyrki słowackie"
Co do znaku zwierzęta gospodarskie to na spiszu chyba przed każdą wioską taki jest. I zazwyczaj jedzie się wtedy slalomem. :P

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
Krystian2259
[Usunięty]
:
kobylen napisał/a:
Buty jak i cały kombinezon mam. w kaloszach nie wytrzymuje temperatur stój na +35C w korku , idz na sok posiedzieć na ławce, pogadaj z laseczkami w kawiarni :D - masakra. Trasa do celu jak i do domu w kombi, zresztą nie muszę się tłumaczyć. Zawsze byłem zdania - wyjedź goły, ale wyjedź ;) Kwestia wieku, zapewne


Oglądałem twoje filmiki na YT. Świetne wyprawy;) Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.