Fotki z wycieczek
Odpowiedz do tematu

metalbeast
[Usunięty]
:
tak sobie przejrzałem cały wątek i tylko pozazdrościć... Normalnie, nie wiem co myśleć. Jezdzę sam, nikogo u siebie nawet w pobliżu nie znam, do tego nie latam szybko, raczej 110-120, czasem 150 ale przy wyprzedzaniu. No i co poradzić.
Pozostaje tylko ogladanie fotek z czyiś wypadów. Widze ze leon ma tu sporą galerię ;]
No cóż poradzić. Znam gości na sprzetach pow. 100km ale oni jak jadą to bardzo szybko znikają a ja nie mam skilla żeby za nimi gonić - a nawet nei zamierzam.
Raz się jeden zlitował, to pol godizny polataliśmy. On na thunderrace ja na GS, więc się troche umęczył ze mną hehe.

Chyba nei tylko ja mam taki dylemat, z tego co czytam wyżej, a fajnie by było polatać z kims na tym samym poziomie, coby nikt się nei meczył... życzenia hehhe.

Inku
[Usunięty]
:


I kto ma taką fajną fotkę? :P



A tu wszystkie kunie. Czaplinek, mała przerwa dla ochłonięcia, po trasie 100 zakrętów :)

:
fajnie by było polatać z kims na tym samym poziomie, coby nikt się nei meczył... życzenia hehhe. <- zlot był. to tyle off topa ale nie umiałem się powstrzymać.

:
metalbeast napisał/a:
...fajnie by było polatać z kimś na tym samym poziomie, coby nikt się nie męczył...

...do tego nie latam szybko, raczej 110-120, czasem 150 ale przy wyprzedzaniu...


Z tego co w swojej ekipie zauważyłem, to moc i Vmax sprzętów nie mają większego znaczenia - liczą się ludzie, którzy je prowadzą! Zobacz na moich zdjęciach - GS zawsze był najsłabszy, a nigdy nie musiałem za kimś z wywieszonym jęzorem pędzić. Prędzej jako zamykający wkurzałem się, że tak wolno prowadzący leci :hyhy:

metalbeast napisał/a:
...Jeżdzę sam, nikogo u siebie nawet w pobliżu nie znam...


Kurde, współczuję Ci :kwasny: i cieszę się, że ja na szczęście z towarzystwem do latania i nie tylko nie mam problemów - zaraz po powrocie do Krakowa ze zlotu GSów :) :




Inku
[Usunięty]
:
Wszystko zależy z kim się jedzie i jaka duża jest grupa. Ja w dużej nie lubię jeździć bo później się ludzie gubią, albo ktoś nie zdążył wyprzedzić, został na czerwonym itp. i trzeba czekać. Optymalnie tak z 2 sprzętami.

:
jak na razie trzy razy śmigałem z GS-ami i za każym razem było świetnie, na zlocie w grupie 4 osobowej bardzo dobrze się jechało, mozna sobie podczas takiej jazdy wyrobić nawyk bardzo częstego patrzenia w lusterka i wiesz co się z tyłu dzieje.

kamzen
[Usunięty]
:
Spotkanie i wycieczka z regionu Wielkopolska :D


marek
[Usunięty]
:
Moja wyprawa do Austrii (z Gdańska to kawal drogi-1350km):






: Nie ma rzeczy nie możliwych
Nie no chyba da się GS-em trochę dalej

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
:
super zdjęcia:) fajna wycieczka.

:
Dzięki ;)

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
:
Inku napisał/a:


I kto ma taką fajną fotkę? :P


ja mam :D





Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
matoshiba
[Usunięty]
:
krynica + 1 zlot w 2008+ grunwald

Plaster
[Usunięty]
:
ostatnia fotka jest :ok:
ps. a co tam popijamy?? :hyhy:

Tora Tora
[Usunięty]
:
Fotki z traski W-wa-Żelazowa wola-Twierdza Modlin-Wa-wa 09-11-2008
Poper

ostry start Pichana

Kleo (jeszcze bez Słonka) Poper i Tor


Piękna pogoda w Żelazowej woli

Sprzęty stygną

A to ,takie tam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.