Forumowe koszulki - edycja 2012 vol. 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ktoś chce bluzę, majtki, skarpetki z logo forum? Wystarczy pójść do zakładu który zajmuje się nadrukami na ubraniach i po problemie. Tanie może to nie jest ale zawsze będzie się miało indywidualny gadżet. :)

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
w puszczykowe robią tanie hafty:) liczą od sztuki

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Bliżej nam do zimy niż do lata więc ja też byłbym za przeprowadzeniem ankiety ile osób +/- zdecydowałoby się na powiedzmy taki polar.
Nie znam się za bardzo na tych gramaturach ale na allegro jest trochę takich ofert polaru czy bezrękawnika z nadrukiem i aż takie drogie to nie jest:

http://allegro.pl/5szt-po...2577810970.html
http://allegro.pl/xl-pola...2574495496.html
http://allegro.pl/5szt-po...2577811009.html

bonk
[Usunięty]
:
Siemka!

A odnośnie samego wzoru- a gdyby tak a plecy oprócz logo forum wrzucić jeszcze jakąś grafikę z naszym motocyklem? Nie mam bladego pojęcia o obsłudze PS więc ciężko będzie mi coś konkretnego pokazać :P Popytam po znajomych, może ktoś podjąłby się przerobienia zdjęcia GSa na odpowiednią grafikę, np w jednym kolorze?

:
bonk, taki pomysł już był w zeszłym roku. Problem w tym, że wersji GSa masz co najmniej 4 (przed i poliftowe E, F, FiveStars...) i podejrzewam że każdy chciałby mieć "swoje" moto na koszulce. A to już jest o wiele więcej roboty dla mnie (nie ukrywam) i dla producenta, żeby do nicka i wersji koszulki, dobrać odpowiedni wzór moto. Takie indywidualne koszulki, raczej chyba nie wypalą jako zamówienie krupowe.

Dla przykładu: ja koszulkę GSa będę znowu chciała, ale że na GSie już nie jeżdżę to wolałabym samą nazwę forum i logo ;)

Ale próbujcie. Wszystko do rozważenia.

:
kiedyś zrobilem grafiki z 3 wersjami GS'a wystarczy dorobić five stars ;) jak co służę pomocą.








:
Najlepiej w wersji Golden Disco ;) A tak na serio pomysł z bluzą super :)

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
Japon189
[Usunięty]
:
Na koszulkę się pisze na 100%.
A co do polaru to zależy co tam wymyślicie i jak on będzie wyglądał.

:
Już gdzieś pisałem, chyba w temacie o zeszłorocznej edycji koszulek, że swego czasu zamawiałem koszulkę polo z haftowanym logo tutaj . Koszt (chyba 2 lata temu) 30 zl, koszulka bardzo dobrej jakości, nie zniszczyła się. No i ten haft wcale nie wychodzi tak drogo, a zawsze wyglada ładniej i jest trwalszy niż sito.

:
Wszystko ładnie i kolorowo, ale znajdźcie mi w takim razie firmę, która wykona zamówienie na zwykłe koszulki z nadrukiem, polo, bluzy i polary (z haftem). Rozdrabnianie się na kilka producentów będzie dla mnie nie do ogarnięcia przy jednorazowym zamówieniu - dodatkowo rzetelną, szybką i taką która nie ściągnie z nas nie wiadomo jakich pieniędzy.

:
Tutaj

http://www.sklep.e-haft.pl/

mają polary, koszulki polo i t-shirty.
Tylko nie mają nadruków ale można wszędzie machnąć hafcik, że tak powiem.

I cherish my ignorance on the subject...
:
Haft na zwykłej koszulce nie będzie miał sensu moim zdaniem. Nawet koszulka 200gr będzie za kiepska do tego typu haftu.
dunja, znasz tą firmę czy ograniczyłaś się do wyszukania w googlu? ;) Bo tak to i jak mogę. Tyle że wolałabym sprawdzoną firmę.

:
Firma robiła polary i naszywki dla forum virago.
Widziałam efekt końcowy i wygladało ok.

I cherish my ignorance on the subject...
:
Irys napisał/a:
Haft na zwykłej koszulce nie będzie miał sensu moim zdaniem. Nawet koszulka 200gr będzie za kiepska do tego typu haftu.


Nie zgadzam się. Z innego forum zamawiałem koszulki Promostars 200gr, na których były wykonywane hafty i efekt jest super.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Mam inne spostrzeżenia i doświadczenia, ale kłócić się nie będę ;)
Napisałam do 3-4 firm w sprawie zamówienia - zobaczymy co da się zrobić.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.