Mini wycieczka
Odpowiedz do tematu

Japon189
[Usunięty]
:
No ok. czyli co o 14 na orlenie przy Roździeńskiego??

diter
[Usunięty]
:
Znaczy sosnowiec? Gdzie jest ten orlen?

banan
[Usunięty]
:
Gdzieś tam wcześniej ktoś pisał gdzie jest ten Orlen. Ktoś kojarzy gdzie jest Real w Dąbrowie G. ? Trasa prowadzi obok, najwygodniej byłoby mi tam dołączyć. Pasuje ?

Japon189
[Usunięty]
:
Diter wróć do mojego postu którego napisałem o 11:43 i będziesz wszystko wiedział.

banan
[Usunięty]
:
No i dupa Motocykl prawdopodobnie nie będzie gotowy przed poniedziałkiem Załamałem się tym bardziej, że pogoda ma być idealna.. :(

diter
[Usunięty]
:
każdego szkoda ;p ;)

:
banan napisał/a:
Załamałem się tym bardziej, że pogoda ma być idealna.. :(

Obyś się nie mylił z tą pogodą, widziałem całkiem inne prognozy.

Banan powiedz mi jeszcze czy wymienili wkońcu nawierzchnię na odcinku Skała-Kraków?

banan
[Usunięty]
:
Na całym odcinku nowiutki asfalt :) Jak będziecie jechać od Skały będzie rozjazd w lewo na Ojców w prawo w stronę Pieskowej Skały. Tam bardzo ostrożnie - zawsze leży mnóstwo piachu - potem już wg własnych możliwości :]

:
To kto jutro będzie?

banan
[Usunięty]
:
Jak mi się uda to przyjadę puszką na miejsce zbiórki cyknę Wam pare fotek. Może chociaż tyle uda mi się zrobić ;/

Japon189
[Usunięty]
:
Ja będę na 100%

diter
[Usunięty]
:
I ja :-)

Alinda
[Usunięty]
:
Chyba się ucieszycie ;) moja górska wyprawa zostanie przełożona w 99% na niedzielę, także mogę się z Wami wybrać na wycieczkę, tylko warunek jest jeden i niezmiennie (póki co) taki sam - czekać na mnie :P

Poproszę teraz o konkretną godzinę spotkania jutro - bo w końcu nie wiem.
miejsce - Orlen - czy coś się zmieniło?

Aaaa... Jak się zgubię między Jaw a Sosn. , co jest bardzo prawdopodobne to będę dzwonić :)

:
Start Orlen 14:00 następnie obieracie kierunek Ogrodzieniec i po drodze zabieram się z Wami z tego miejsca tu
Jak będziecie ruszać z Orlenu niech ktoś puści sms,telefon w profilu.

Alinda
[Usunięty]
:
ktoś jedzie na Orlen przez Jaworzno? :P albo Mysłowice Real? :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.