Mini wycieczka
Odpowiedz do tematu

Japon189
[Usunięty]
:
Trzeba by było to trochę uporządkować

Wstępnie swój udział zadeklarowali:
Japon189
banan
diter
pawell12344
Feynman
miziel

Jeżeli chodzi o termin to proponuje SOBOTĘ
Godzina do ustalenia, napiszcie jaka by wam najlepiej pasowała.
I niech każdy napisze która trasa mu bardziej pasuje.

[/b]

diter
[Usunięty]
:
Trasa pierwsza jak dla mnie ;-)

banan
[Usunięty]
:
Dobrze by było ponumerować te trasy bo nie wiem czy pierwsza to ta pierwsza Japona czy pawella :) . Ja jestem za tą z Ojcowem i Skałą. Od Skały trasę znam doskonale więc nie będzie problemów z gubieniem się :D . Spowrotem wjedziemy trochę na 94 ale odcinek 1 pasmowy jest krótki a od Olkusza mało przyjemności z jazdy bo długa prosta 2 pasmówka ale pod koniec taka trasa jest w sam raz. Pytanie tylko czy mój motocykl zdąży się zrobić ;/ 2gi tydzień bez sprzętu - ręce mi się trzęsą :)

Japon189
[Usunięty]
:
Bierzemy pod uwagę trasy pawella jako że zna te okolice a ja wyznaczałem trasę na ślepo bo tamtędy nie jeżdżę.
Trasa nr. 1 - przez Ojców
Trasa nr. 2 przez Żarki
Czyli mamy narazie 3 do 1 na trasę nr. 1

Zaproponujcie jakąś godzinę rozpoczęcia.

:
też jestem za trasą numer 1. jeśli chodzi o godzinę mi pasuje po 16

:
Śledzę temat - jak się uda to Was znajdę ;)

Alinda
[Usunięty]
:
Siema guys! Celowo się nie odzywałam, bo dopiero jutro będę wiedzieć czy sobotę mam wolną czy jednak pojadę w góry. Nieliczni wiedzą, że przygotowuję się do przejścia kotliny jeleniogórskiej (14-16.09) i dlatego też każdą wolną chwilę przeznaczam na treningi. Tak więc, póki co mnie nie liczcie - jakby się coś zmieniło, to dam znać.

Japon189
[Usunięty]
:
Podsumowując większość zainteresowanych wybrało trasę nr. 1
Jako że większość będzie jechała od strony Katowic proponuje się umówić nie na realu w Sosnowcu tylko trochę wcześniej na stacji ORLEN ponieważ nie trzeba zjeżdżać z trasy a po drugie ten wiadukt przy Realu jest remontowany, a przynajmniej był jak ostatnio tam przejeżdżałem.

Co do godziny skoro pawell12344 może być po 16 a patrząc na pogodę nie ma być skwaru można się umówić na Orlenie o 15.30 to zanim z tamtąd wyjedziemy to mamy jeszcze 32km do przejechania do punktu B gdzie będzie pawell12344 to akurat będzie po 16 :)
Pasuje wszystkim?

A tu macie zaznaczoną stację Orlen o której pisałem wcześniej

Orlen punkt A

Ostatnio zmieniony przez Japon189 Sro 05 Wrz, 2012, w całości zmieniany 1 raz
diter
[Usunięty]
:
16? Tak pozno?

Japon189
[Usunięty]
:
A tobie Diter jaka godzina by bardziej pasowała?

dembis
[Usunięty]
:
Jak nie wybiorę się w sobote na wyścigi do Czech to może sie zjawię! Co prawda Ojców, Olkusz, Mirów itp juz zwiedzone kilka razy w tym roku ale co tam! Tyle ze 16 wydaje mi się dość późną godzina jak dla mnie, gdyz wieczorem wybieram sie na nocny wjazd na Równicę, ale ewentualnie odłączę sie wczesniej!
Będę sledził temat!

Ostatnio zmieniony przez dembis Sro 05 Wrz, 2012, w całości zmieniany 1 raz
diter
[Usunięty]
:
Myslalem gdzies kolo 14 zeby zdazyc napic sie piwa przed nocą :-P ale spoko. Jak co to sie dostosuje ;-)

banan
[Usunięty]
:
Też wolałbym wcześniejszą godzinę - potem zawsze zostanie coś z wieczoru :]

:
w sumie to moze być wcześniej o 2, 3godziyny, tak tylko wstępnie szczelilem z godzina

diter
[Usunięty]
:
o 14 wylot i powrót na zimne piwo pod wieczór ;d

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.