Wspolne latanie malopolan (i nie tylko :) )
Odpowiedz do tematu

banan
[Usunięty]
: Wspólne latanie małopolan (i nie tylko :) )
Witam! Jak już niektórym z Naszego małego małopolskiego półświatka GSów wspominałem planuję niedługo taką trasę:
http://goo.gl/maps/N1Enx
Maszyna stoi ciągle w warsztacie ale jeżeli wszystko się uda powinienem odebrać ją przed piątkiem. Liczę, że nie będę podróżował samotnie :] Wstępny termin:
Start - Piątek ok. 18.00 Lukoil przy Opolskiej (dokładnie na mapce)
Planowane przystanki: Pieskowa Skała, MC w Olkuszu i jakaś stacja w Trzebinii
Mile widziane aparaty kamery i co tam jeszcze.
Pisać kto chętny i komu pasuje. Oczywiście mini wycieczkę warunkuję pogodą i stanem sprzętu, prędkości przelotowe oczywiście rozsądne.

Pozdrawiam

wymiatacz
[Usunięty]
:
Witam Cię kolego, jestem z olkusza więc w dzień wyjazdu moge was ugościć w MC w Olkuszu.
Jak coś to daj znać to troche was odprowadze :)
Może zboczymy troche z kursu i pokażę Ci pare miejc nieopodal Olkusza :)
jak coś to mój nr:
500-452-250

banan
[Usunięty]
:
Witaj! Jestem jak najbardziej za - myślę, że reszta też nie będzie miała nic przeciwko. Mapka jak najbardziej podlega modyfikacjom. Dogadamy się ok Piątku.

juby
[Usunięty]
:
Ja jestem chętny :D z tym że jeśli chodzi o godzinę startu to bardziej odpowiadałaby mnie 19... niestety raczej wcześniej nie urwę sie z pracy :/

:
Co do trasy, proponowałbym zamienić 79 na 44, trochę więcej winklów i przyjemności z jazdy. Gdybyś w trasę ruszył odwrotnie to z chęcią się przyłączę tzn pierw 79 (44) do Trzebini a później na Olkusz. Niestety w takiej sytuacji najpóźniej musiałbyś ruszyć o 18 aby za widoku pokonać Skałe żeby w pełni cieszyć się z winklów które tam są. Co do stacji w Trzebini to proponuję odwiedzić Statoil na Kościuszki lub Rafinerię Trzebinia na Kruczkowskiego (najtańsze paliwo w naszym powiecie).

meg_nh
[Usunięty]
:
hej, fajna oferta ależ mi znowu pasowałoby wyjechać wczesniej niż 18-19, nie nadaje sie jeszcze do jazdy noca ;/

wiktor
[Usunięty]
:
Jeśli nie pójdę w góry to dołączę.

Gocha, pojedziesz za moim oczo*** kombinezonem i dasz radę :D

banan
[Usunięty]
:
Juby na 18 się napewno nie wyrobisz? Słońce zachodzi ok 19.30 więc to by była taka optymalna godzina. Rob7on pokonuję te winkle często, za każdym razem czerpiąc radość z tych magicznych 9 km ;) Co do tej zmiany na 44 - mógłbyś podesłać trasę na mapce - jakoś nie mogę sobie poradzić z lokalizacją hehe :)

gucia
[Usunięty]
:
Cześć
Jeśli tylko nie zgubicie mnie po drodze chętnie dołączę:)

banan
[Usunięty]
:
Nic się nie martw - tak jak napisałem tempo będzie rozsądne, nikt nikogo nie przyciska z prędkością :) Dopiero w czwartek się dowiem czy maszyna będzie gotowa dlatego, ponieważ istnieje ryzyko, że będę mógł się nie pojawić czy ktoś podejmie się poprowadzenia wycieczki ewentualnie w zastępstwie ?

juby
[Usunięty]
:
banan będzie mi strasznie ciężko wyorbić się na 18.. :/ ale skoro nie da rady później to postaram się coś wymyślić... dam odpowiedź jutro :)

banan
[Usunięty]
:
Narazie z mojej strony niestety wycieczka stoi pod znakiem zapytania (ciągle nie wiem czy uda mi się odebrać motocykl :/ ). Ale mam nadzieję, że jakby co mimo wszystko pojedziecie bo trasa przyjemna. Byle by tylko padać przestało..

wymiatacz
[Usunięty]
:
Też mam taką nadzieje.. chciałem wam pokazać największą pustynie w europie która jest 20 kil od olkusza :P

banan
[Usunięty]
:
No i dupa :/ Motocykl prawdopodobnie nie będzie gotowy przed poniedziałkiem ;/ Mimo to zachęcam wszystkich do udziału w wycieczce. Pustynie błędowską zobaczyć warto - liczę na obszerną foto-relację :) . Jeżeli ktoś ma czas i chciałby sobie zrobić trochę dłuższą wycieczkę to warto się podpiąć w sobotę pod tą organizowaną przez śląskie. Pogoda ma być idealna - eh załamałem się :/

juby
[Usunięty]
:
przykro mi banan :/ ale wiesz.. co sie odwlecze.. :) co do jutra no ja nadal jestem chętny i od godziny 19 w pełni dostępny, nie wiem jak reszta :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.