Nasze filmy
Odpowiedz do tematu

:
nieźle Pootie fajnie ze te filmy wrzuciles;) kolega w krawacie też ładnie pali.. Twoim motocyklem:)

tak nawiasem mówiąc nie wiedzialem ze na kończenie opony tak się trzeba odpinkolić... Ty też miałeś białą koszulę i krawat pod kurtką? hehe zart taki xD

Plaster
[Usunięty]
:
zajebisty filmik :D pootie jak na pierwsza gume to dobrze ci poszlo ja jeszcze swoim GS-em nigdy nie probowalem a wbrew pozorom to nie takie latwe :P :P

pootietang
[Usunięty]
:
nieźle bo z kilku filmików wybrałem najlepszy :) pierwsze próby były mniej udane :D

:
http://rapidshare.com/files/111592774/o1.avi.html
http://rapidshare.com/files/112179921/o2.avi.html

A tu mój tuningowy wyczyn ogarem 200. Dźwięk w stereo. Niestety w czasie dokumentowania tego rekordu aparat mi sie przekręcał :) Osiągnięty max 87km/h.
Silnik jawki po przeróbkach .

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Plaster
[Usunięty]
:
kurcze jak sie uruchamia ten filmik bo wchodze na ta stronke i nie kumam. ale mi wstyd :oops: :oops:

:
klikasz na free , potem czekasz na udostępnienie. Wpisujesz kod i ściągasz film na dysk. potem odpalasz.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
oo kurde ale odpicowany sprzęt śmiga jak marzenie jestem pod wrażeniem:) nie chcesz go moze sprzedac jesli jeszcze jest w Twoich rekach? :)

:
A ile godzin się czeka na to udostępnienie :-) ? Nie wiem jak to jest z tymi spakowanymi plikami, ale u niektórych sie otwierają, a u niektórych nie. Ja jestem niestety w tej drugiej grupie :?

:
leon napisał/a:
A ile godzin się czeka na to udostępnienie :-) ? Nie wiem jak to jest z tymi spakowanymi plikami, ale u niektórych sie otwierają, a u niektórych nie. Ja jestem niestety w tej drugiej grupie :?

jak nie masz konta na rapidshare to musisz odczekac miedzy sciaganiami jakis czas (godzinę czy cos kolo tego) a przed samym sciaganiem masz takie odliczanie przy wiekszych plikach ok 2 minuty zeby sie to dalo sciagnac masakra ale tak to jest nie lubie dlatego rapidshare najlepszy wdlg mnie jest sendspace.com

:
Grzechu16 napisał/a:
...a przed samym sciaganiem masz takie odliczanie przy wiekszych plikach...


Ja nawet odliczania nie mam. Już kiedyś ktoś lepiej w tych tematach obeznany próbował mi pomóc i stwierdził że jestem w takiej sieci, że z jakichś tam powodów się nie da i już :?

Plaster
[Usunięty]
:
cholera przepisuje to haslo ale tam mieszcza sie max 4 znaki i lipa juz nie wiem z czym to sie je :oops: POMOCY :!:

Shadow
[Usunięty]
:
klikacie free i teraz albo macie odliczanie, tzn ze sciagalsicie ostatnio jakis plik lub macie osiedlowke i ktos z niej sciagal z rapida(jest napisane ile trzeba czekac) po odczekaniu tego czasu odświeżamy strone i wyskoczy nam odliczanie chyba 2,5 min. po czym przepisujemy kod w okienko i klikamy download xD

zonk1
[Usunięty]
:
jak masz 8 znakow, a mieszcza sie tylko 4, to masz jakies zwierzatka narysowane, i znak z odpowiednim zwierzakiem (np kotem) musisz wpisac. A w tej chwili mam rs happy hours, i nic nie trzeba czekac ani wpisywac ^_^

:
w rapidzie wpisujemy tylko literki/cyferki z obrakiem kota (są jeszcze psy). Prosze nie robic tutaj off topiców :)

Shadow
[Usunięty]
:
zonk1 napisał/a:
A w tej chwili mam rs happy hours, i nic nie trzeba czekac ani wpisywac ^_^

kazdy ma xD wiec sciagac :P sory za OFFTOPIC :oops:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.