kogo dzis widzialem/am?
Odpowiedz do tematu

:
Tak dokladnie na tamtych swiatlach

:
o widzisz to musiałam być ja :)

:
Czarny mat Gs w nakecie okolo 17 stej wylatywal dzis z Firleja na krajowa 19stke .Ktos z Forum?Pucowac sie Tu szybciutko ;)

Lewa do gory
:
Dziś widziany Czerwony Gs w Motyczu, skrzyżowanie z Jedliną 16-17 bodajże, przyznać się ;)

:
Na pewno to nie był mój były :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Twoj byly czeka na zalozenie tlumika od bimbera :-D

:
Czarny 500E dziś na Ul. Wyzwolenia zaparkowany przed wjazdem na posesję.
Stał sobie i czekał aż wymontuję z niego silnik, bo mój jest rozebrany :D
...Jakoś się powstrzymałem, ale jak nikt się nie przyzna to po niego wrócę :rotfl:

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Też go widziałem i też o tym samym pomyślałem :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
dzisiaj widziałem 2 razy ten sam motocykl, raz pod sądem na Wallenroda a później leciał przez Czechów, Kalinę i pojechał w końcu w stronę Łęcznej. Goły stary GS w kolorze o takim, ale plastiki pod dupą czarne. Widziałem jeszcze niestandardowe obicie kanapy i słyszałem jakiś ładnie brzmiący tłumik. Za kierą siedział sobie gość w białej koszulce.
Jeśli tu jesteś człowieku, to wiedz że jechałem kawałek za tobą żeby pogadać a nie po to żeby się ścigać, więc Twoje zapier..lanie między samochodami po dziurawych drogach nie było mądre a biorąc pod uwagę fakt że nie miałeś nawet rękawic, to nazwał bym nawet szczytem głupoty.

Ostatnio zmieniony przez bimber Wto 25 Sie, 2015, w całości zmieniany 1 raz
Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Bimber pogromca piratów drogowych :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
No ale co racja to racja :-)

:
bimber napisał/a:
Goły stary GS w kolorze o takim, ale plastiki pod dupą czarne. Widziałem jeszcze niestandardowe obicie kanapy i słyszałem jakiś ładnie brzmiący tłumik. Za kierą siedział sobie gość w białej koszulce.


Też dziś go widziałam na skrzyżowaniu przy Decathlonie - chyba wciąż miał białą koszulkę :D

:
Ja rowniez go widzialem w bialej koszulce kolo decathlonu pare dni temu i jakis pomodzony wydeszek

:
I dzisiaj na LLB niebieski nowszy gs z fajnym akcesoryjnym siedzeniem, gadaliśmy na czerwonym,jestes tu ziomuś?

Edycja. Sory za posta pod postem

:
Dziś (02.10.2015) chyba po godzinie 15:00 na skrzyżowaniu Racławickich, Krakowskiego i Lipowej fioletowy naked z czarnym zadupkiem i białymi felgami. Jechałem z naprzeciwka na moto, machnęliśmy sobie "lewą"
A wczoraj po 16:00 na Rondzie Krwiodawców czerwony, też w nakedzie.

Ktoś od nas? :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.