Grzechot w silniku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

pbiadun86
[Usunięty]
: Grzechot w silniku
Mam pytanie - w moim GS zaczęło coś stukać w silniku, bardziej to brzmi jak mechaniczny grzechot. Dalem motorek do mechanika od motocykli - tam mi powiedzieli ze to lanc. rozrządu. Wymienili go, skasowali mnie 300 zl a grzechot nadal jest ! Dodam ze grzechot jest tylko na zakresie obrotow 3500-6500 na niższych i wyższych obrotach znika... nie wydaje mi się zeby to były zawory... Mechanik coś mówił jeszcze ze to może być inny łańcuch, ale ja nie wiem o czym on mówi (na pewno nie łańcuch napędowy) Co to może być? I czy mogę nakazać mechanikowi zwrot kosztów skoro nie widzę różnicy w pracy silnika a poniosłem tylko niepotrzebne koszta?

Szejku
[Usunięty]
:
Masz całe forum na ten temat także zapraszam do lektury i myślę ,że ten temat zostanie szybko usunięty ;) .

:
Gdybyś przeczytał regulamin forum to wiedziałbyś, że pierwszy post powinien być w Przywitalni. Później skorzystałbyś ze "spisu treści działu mechanika" i opcji szukaj. Ten problem już gdzieś przewijał się przez forum, więc poszukaj.
W razie pytań PW.
Zamykam.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.