Wspolna jazda:)
Odpowiedz do tematu

Aga:)
[Usunięty]
: Wspólna jazda:)
Witam wszystkich z Opola i okolic. Jestem całkowicie nowa, i z chęcią wybrałabym się na przejażdżkę w naszych okolicach z kimś kto orientuje się w temacie gdzie można się wybrać:)

:
Ja bym z tobą pojeździł ale niestety zaliczyłem małego szlifa i moja honda na razie jest nie zdolna do jazdy, no cóż jestem stary a głupi :(
W opolskim za bardzo nie ma gdzie jeździć bo drogi kiepskie, polecam wycieczkę do Czech , ja zawsze jeździłem K-Kożle-Głupczyce-Krnov-Bruntal-cervenohorske sedlo-Prudnik-K-Koźle, super trasa, widoki zajebiste, tylko trzeba uważać w górach bo zakręty są zdradliwe, powinnaś obrócić na jednym baku :)
Uwierz mi, że większość motocyklistów z naszego kraju nam zazdrości jazdy po czekich górskich winklach :hyhy:
Tu masz małe próbki z trasy :D http://www.youtube.com/wa...feature=related i http://www.youtube.com/wa...feature=related oraz http://www.youtube.com/wa...feature=related

VTR1000F
Aga:)
[Usunięty]
:
Ooo proszę Czechy. Pochodzę w Głuchołaz więc jak jestem w rodziców to mam parę kroków, tylko brak mi jak narazie właśnie towarzysza:) :)

[ Dodano: Sob 11 Sie, 2012 ]
Widzę ze tutaj jazda jest dosyć ostra, ja dopiero zaczynam przygodę :)

:
No to będę musiał chyba szybko vtrkę poskładać :D , zgadać się z kolegami co zawszę śmigam to coś się wymyśli :hyhy:
Aga:) napisał/a:
Widzę ze tutaj jazda jest dosyć ostra, ja dopiero zaczynam przygodę

Nie bój żaby :) z moją ekipą do czeskich winkli dojeżdżamy w miarę z przepisami :) a w górach szybsi czekają na wolniejszych :) ale wszystko w miar rozsądku, nikt nikogo nie pogania.

VTR1000F
Aga:)
[Usunięty]
:
Jeżeli tak jest to jestem jak najbardziej za :)

:
Ago ale to najwcześniej na wekend 25 lub 26 sierpnia bo na następny mam chrzciny siostrzeńca, no i jeszcze muszę hondę poskładać, a na taką wycieczkę trzeba prawie cały dzień szykować.
Odezwę się po następnym tygodniu, spróbuję zebrać fajną ekipę :)

VTR1000F
Aga:)
[Usunięty]
:
Ok super, czekam na wiadomość.

toya
[Usunięty]
:
też bym się wybrał na przejażdżkę w tych okolicach, jestem z Nysy piszcie jak bedziecie sie ustawiać Pozdro !

toya
[Usunięty]
:
Ktoś chętny na wspólną jazdę ??

toya
[Usunięty]
:
Kolejna raz sprobuje z kimś się ustawić na jazdę z tego forum, planowana wycieczka na Czechy ktoś chętny ? :wstyd:

toya
[Usunięty]
: Kolejna próba
Wracam z tym samym wątkiem :cwaniak: może w tym roku sie ktoś obudzi na tym forum....
Jedymy gdzieś ? :oczami:

prz3mek1
[Usunięty]
:
Ja bym z chęcią pojeździł więc wydaje mi się, że ktoś się obudził :) tylko może narazie jakieś mniejsze trasy i nie do Czech bo cierpię na brak prawka :)

:
W Czechach jeszcze śnieg leży :kwasny: a bez prawka nawet tam nie jedź bo cię pepiki zdrowo wykasują :D Ja z różnych przyczyn mogę dopiero w maju z wami pośmigać, na cervenohorske sedlo można będzie wtedy wyskoczyć.

VTR1000F
prz3mek1
[Usunięty]
:
Wiem, że z nimi to nie ma żartów poza tym nieraz widziałem akcje u nich jak zatrzymywali każdego kierowce motocykla. Więc raczej nie liczę na jakiś fart i granicę omijam szerokim łukiem, ale szkoda bo i widoki i asfalt super.

toya
[Usunięty]
:
W końcu !! !! Ja byłem w Czechach w niedziele mozna ścigać do jesennika, ale jak nie możesz to tutaj tez mamy gdzie pojechać kiedy sie ustawiamy przemo ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.