Oslona lancucha
Odpowiedz do tematu

spectraBlue
[Usunięty]
: Osłona łańcucha
Moje pytanie do was, czy istnieją jakieś konsekwencje jazdy bez osłony łańcucha?

pzdr

:
Podejrzewam że mógłby chlapać (zwłaszcza po myciu i smarowaniu). Mógłby się też bardziej brudzić.

Poza tym chyba nie robi to dużej różnicy.

:
Tak, wkręcenie się np spodni podczas jazdy, utratą równowagi, wywrotką, skręceniem karku o krawężnik i śmiercią.

spectraBlue
[Usunięty]
:
nom.. rozkład konsekwencji jest porażający od "nie robi dużej różnicy" do "śmierci" poważnie pytam (oczywiście dziękuje wam za odpowiedzi, nie to żeby nie były poważne), czy na przykład ludzie robiąc customa, zostawiają go bez osłony? pogadajmy...

Apropos wkręcenia się garderoby w bebechy, raz jadąc jako pasażer, między zębatkę a piastę wkręciła mi się sznurówka. Całe szczęście żyje, aczkolwiek szok był gigantem. : D

[ Dodano: Sro 08 Sie, 2012 ]
dobra montuje jak nie chcecie gadać.. zrobiłem w naklejkach będzie git https://dl.dropbox.com/u/18525144/oslona.jpg

:
To źle zrobiłeś :P

spectraBlue
[Usunięty]
:
Ładnie kuwa zrobiłem! Nie znacie się : D

spectraBlue
[Usunięty]
:
brzydko zdjąłem mieliście racje :(

Szejku
[Usunięty]
:
Co się stało ? :hyhy:

:
Machu napisał/a:
Tak, wkręcenie się np spodni podczas jazdy, utratą równowagi, wywrotką, skręceniem karku o krawężnik i śmiercią.

:przestraszony: :przestraszony:

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
krecik
[Usunięty]
:
Machu Gryps roku !
Standardowa wygląda najlepiej :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.