Grosik na rzecz forum - nasi sponsorzy :)
Odpowiedz do tematu

: Grosik na rzecz forum - nasi sponsorzy :)
Uprzejmie informuję, że od dnia 10.02.2016 wszelkimi forumowymi sprawami finansowymi zajmuje się Simin. Osoby zainteresowane finansowym wspomaganiem forum proszone są o kierowanie wpłat na konto:

Andrzej Simiński
mBank: 82 1140 2004 0000 3302 6829 6181


Przy wpłacie proszę podać forumowy nick.

Tak jak poniżej napisał Grzechu – każda złotówka się liczy. Osoby wpłacające prosiłbym, aby informowały o wpłatach w niniejszym temacie. Dla wszystkich sponsorów forum WIELKIE DZIĘKI!

Jeśli ktoś chce skorzystać z dobrodziejstw nowoczesności są także gotowe płatności w postaci kodów QR


______

: Grosik na rzecz forum - nasi sponsorzy :)
Witam.
Jeśli znalazł by się ktoś chętny aby wspomóc nasze forum finansowo chciałem powiedzieć że jest taka możliwość. Oczywiście nie jest to obowiązkowe ani nic tego rodzaju!!! Jak wszyscy wiemy od jakiegoś czasu jesteśmy na płatnym serwerze. Wykupienie serwera kosztowało 10zł z groszami (płatność sms). Poza tym jesli wyczerpał by nam się miesięczny transfer potrzeba by było go dokupić (3 lub 6gb) 3gb jest to koszt 8 zł (płatność przelewem). Za 40 dni będziemy musieli przedłużyć ważność naszego konta (8zł za 3 kolejne miesiące).

Te pieniądze nie idą do mojej kieszeni tylko na cele forum, oczywiście informował bym ile mamy kiedy jakieś płatności nas czekają itp. Pieniądze rzędu 50gr - 1zł na prawdę by wystarczyły, tak jak napisałem w shoutboxie jest to koszt jednej kajzerki w piekarni hehe:) pozdrawiam i dziękuję za ewentualne wpłaty.

:
Grzechu możesz na mnie liczyć! Jak tylko znajdę chwilę to odpuszczę sobie tę paczkę fajek, kilka piw i skoczę na pocztę z darowizną. Aha, w jakim banku masz konto? Napisz w miarę dokładnie, bo to chyba w przekazie trzeba podać.

:
nie ma co byc takim skromnym

jest nas juz iluś tam każdy jak wpłaci po 5 zł nie zbiednieje a bedzie wszystko zapłacone ;)

dotyczy to tez całej rzeszy niezarejestrowanych który tylko korzystają z wiedzy forum nie dając nic od siebie :wstyd:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
pootietang
[Usunięty]
:
leon napisał/a:
bo to chyba w przekazie trzeba podać.

nie trzeba, w numerze konta jest to zakodowane. musi być nazwa odbiorcy i tytuł przelewu, reszta jest opjonalna .

encierro
[Usunięty]
:
hehe mam podejrzenia, że tej kasy będzie na co najmniej rok z góry, albo lepiej:P

:
encierro napisał/a:
hehe mam podejrzenia, że tej kasy będzie na co najmniej rok z góry, albo lepiej:P

wydaje mi się że od nadmiaru nikt jeszcze nie umarł. poza tym można zapewnić na dłużej działalność forum i nie zawracać już sobie później głowy. ewentualnie przejsc na inne konto które zapewni nam większy transfer itd. (chyba że poprostu w razie potrzeby bedziemy dokupowali transferu).

: Nasi sponsorzy :)
Chciałem serdecznie podziękować za wasze wpłaty na rzecz forum.
Na naszym powiedzmy forumowym koncie mamy 138zł 50gr co spokojnie starczy na bieżące potrzeby (te w najbliższej przyszłości)

Wydaje mi się że należało by wyróżnić naszych sponsorów:
- Majic
- JANKEES
- HUBERTGONTARZ
- LEMON
- POOTIE
- ENCIERRO
- HELL
- KOGER
- SZEF_FF
- GSADMIRER
- KOMAR
- ANDREW
- YARCCOM
- LEON
- CZOKO
- KYU
- MAKSA
- PĘKU


będę informował oczywiście co i za ile kupujemy. przy zwiększającej się liczbie użytkowników i będziemy mogli pomyśleć nad przejściem na to większe konto które zwiększy nam transfer i miejsce dyskowe. (oczywiscie nic na forum pod wzgledem treści/oprawy graficznej się nie zmieni).

JESZCZE RAZ DUŻE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH !

pootietang
[Usunięty]
:
Grzechu16 napisał/a:
oczywiscie nic na forum pod wzgledem treści/oprawy graficznej się nie zmieni


no chyba że na lepsze ;)

:
czemu niektórzy są małymi a niektórzy dużymi? Wiem że ja i Lemon mało wpłaciliśmy ale ja też chce być cały duży.

:
hubertgontarz napisał/a:
ja też chce być cały duży.

:rotfl:

pij mleko- będziesz wielki!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pozdrawiam- Juli(an)
:
przepraszam koledzy przekopiowałem poprostu nicki z tytułu przelewu ! już poprawiłem :D wszyscy jesteśmy równy :D hehe :)
pozdrawiam

:
ja tam wolałbym z małych :P
dogodzisz każdemu ? :D

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
:
Majic napisał/a:
ja tam wolałbym z małych :P
dogodzisz każdemu ? :D

proszę bardzo:)

Miło mi poinformować że nasz kolega Encierro wpłacił na nasze forumowe konto 10zł, serdecznie dziękujemy !! ! :)

:
każdemu trzeba dogodzić.
Myślę że w miarę rozrastania forum, spokojnie można przejść na większy transfer.
Myślę że z finansami nie będzie problemu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.