Uslizgiwanie sie sprzegla - przyczyna
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Radar
[Usunięty]
: Uślizgiwanie sie sprzegła - przyczyna
Witam zakupiłem gs500e 1994r. i zauwazyłęm, że przy wysokich obrotach tzn jak krece go na drugim biegu w okolice czerwonego pola i po wbiciu trojki czuje uslizgiwanie sie sprzegła. Podobna sprawa jak chce poderwac na kolo czy ze strzalem ze sprzegla czy bez czuc i slychac uslizg.

Luz jest ok na manetce, w okienku sprawdzalem i popuszczalem regulacje nic nie poprawilo.
Nie wiem w jakim stanie sa tarcze sprzeglowe, motor ma na liczniku rzekomo 55tys km, ale na logike jakby tarcze byly w kiepskim stanie to na wysokich biegach sprzeglo slizgalo by sie jeszcze bardziej a tak nie jest.

Co moze byc przyczyna?

Olej w silniku to Motul ale jakie oznaczenie dokladnie to nie wiem, oleju bylo dosc malo wiec uzupelnilem olejem samochodowym 10W40 i teraz pytanie czy to moze miec wplyw? Motor ma mokre sprzeglo ale przeciez samochody to tez 4t.

Moze ktos mial niegdys podobny problem, z gory dzieki za pomoc

Szejku
[Usunięty]
:
Było to opisywane i nawet trochę rozwodziłem się na temat specyfikacji Oleju. Cóż ... poszukaj na forum ale mogę ci podpowiedzieć ,że błąd zrobiłeś wlewając olej typowo samochodowy ;) .

Ps... Gs to nie przecinak więc nie radził bym go stawiać na koło w szczególności w okresie jakim teraz jesteśmy. Jeżeli chcesz go "zarżnąć" to jest na dobrej drodze do tego :niepewny: .

:
Krok 1
Krok 2

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.