Nabor na administratorow/moderatorow
Odpowiedz do tematu

: Nabór na administratorów/moderatorów
W związku z tym, że chcemy jak najlepiej dbać o jakość informacji zamieszczanych na forum oraz odejściem na emeryturę Leona, postanowiliśmy z Grzechem, że ogłaszamy konkurs na nowych administrator oraz moderatorów.

Poszukiwać będziemy:

  • 1 x Administrator - ze znajomością zagadnień hostingowych (programowanie w php, obsługa mysql, język javascript i html, obsługa serwera DNS);
  • 1 x Moderator ogólny - wszystkie działy;
  • 1 x Moderator do działu mechaniki w miejsce krzywego, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji z powodu braku czasu;
  • 2 x Moderatorów do działu giełdy;
  • 1 x Moderatora, najlepiej z pośród obecnych redaktorów, do newsów, bo Arek, który podjął się tej funkcji w ogóle się tu nie pojawia i mimo deklaracji wstępnej się tym nie zajmuje.



Proszę o składanie propozycji własnych osób lub innych osób, które byście widzieli w tej roli z podaniem funkcji na którą dana osoba aplikuje.

Na oferty oczekujemy do końca miesiąca, po tym czasie podejmiemy decyzję kogo i na jakie stanowisko będziemy obsadzać.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Mogę wziąć giełdę lub moderatora ogólnego z tym, że nie czytam wszystkich działów wiec w drugim przypadku nie mogę zagwarantować skrupulatności. Chociaż chętnie zrobiłbym porządek w dziale powitalnia :)

:
Ja mogę się zająć giełdą :]

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Faktycznie przydał by się ktoś do działu Mechanika, ktoś kto się dobrze zna na mechanice.

Czy dział Giełda faktycznie potrzebuje aż tylu Moderatorów? żadne ogłoszenie które nie spełniało regulaminu, zwłaszcza o sprzedaży motocykla, nie przetrwało jeszcze dłużej jak 24h. Nie wydaje mi się, żeby tu było pracy aż dla tylu osób.
Tym działem mogę zajmować się ja.

Dział Powitania mógłby ktoś moderować, nie mam w zwyczaju go czytać, podobnie jak for regionalnych.

:
tmi napisał/a:
Dział Powitania mógłby ktoś moderować,


ja mogę moderować ten dział

:
ja się zgłaszam na moderatora ogólnego lub do działu giełda. jestem modem na innym forum więc jakieś doświadczenie też już mam :)

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
bloodysandy
[Usunięty]
:
Moderator do działu giełdy;
Moderator do newsów; - mam dosć duże doświadzczenie w pisaniu i redagowaniu:) w koncu z wykształcenia filolog


ZGŁASZAM SIE !

lomax
[Usunięty]
:
Dżizas, będą lepsze rządy niż koalicja PiS + PO :facepalm:

Ja proponuję na stanowisko administratora forum użytkownika maruder07

Turos
[Usunięty]
:
ja chce ja chce :)

:
A ja proponuje trochę poważniej potraktować ten temat

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Jestem bardzo poważny zgłaszając swoja kandydaturę do moderowania działu powitania.

:
Kasacja postów nie związanych z tematem. Łącznie z tym.

:
yaszczi napisał/a:
Jestem bardzo poważny zgłaszając swoja kandydaturę do moderowania działu powitania.

Hmm... według pierwszego postu w tym temacie można by sądzić, że Cię nie potrzebujemy :D (na tej funkcji). Ale jeżeli byśmy się zdecydowali to chyba niewiele osób mogło by z Tobą kandydować :D

Edit:
Machu napisał/a:
Kasacja postów nie związanych z tematem. Łącznie z tym.

Tak uporządkuję to później.

:
Mogę się zgłosić do giełdy. Regulamin łatwy, a i tak wszystko czytam :)

:
Na Administratora forum zgłaszam kolegę nava (dawniej null). Jest programistą, więc nie będzie miał problemów z zagadnieniami wymienionymi przez studiego.
Dodatkowo przemawia za nim fakt, że jest związany z forum. Po zmianie motocykla został z nami- jeździ, spotyka się z ludźmi z forum. Mam nadzieje, ze czasowo będzie na tyle dyspozycyjny by móc wesprzeć osoby czuwające nad prawidłowym działanie forum.

SÓZÓCKI --> JAMACHA
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.