kogo widzialam/em ??
Odpowiedz do tematu

:
Widziałeś mnie?

:
kiedy?

:
kogo?

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
Diesel21
[Usunięty]
:
poznań , naramowice koło tesco 24h godzina 18, 7 czerwca, czerwono czarny GS przed liftem ?

:
Dzis prawdopodobnie widzialem tego samego co Ty na kaponierze: czerwono czarny przed liftem, kierownik kask CMS, z wydechu dzwiek jakby sam szatan tam siedzial.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
w Kaliszu przy castoramie na czarnej fjr jakiś długi rudy zbir leciał aż przycierał kufry :P ktoś z forum :troll2:

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
na pewno na forum GS siedzi :hyhy:

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
Trolololo wiem że siedzi :-P

Diesel21
[Usunięty]
:
poznań 18 czerwca, 10:17 , rondo solidarności czarny GS 500 F z jeźdźcem w białek koszulce na krótki rękaw

:
Diesel21 napisał/a:
z jeźdźcem w białek koszulce na krótki rękaw

Teraz sie nikt nie przyzna :troll2:

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
Diesel21
[Usunięty]
:
Ciebie jak ostatnio widziałem też cisnąłeś na krótki rękaw tylko w czerwonej :P

:
Ja z reguły jeżdżę na krotki rękaw jak wypadam z warsztatu bez kasku na "test drive" czescto bez kasku nawet :wstyd: Wiem to glupie i nie odpowiedzialne :D

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
:
ale musisz słyszeć jak bardzo spierdoliles serwis i co trzeba poprawić ewe zatuszować xD :rotfl:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
Diesel21
[Usunięty]
:
to bardziej wyglądało jakbyś do skelpu sie śpieszył po jakąś flaszunie a nie test drive :P ale niech Ci będzie ;)

:
Na LS 650 savage :D Krol halasu :D Fakt po fajki jechalem :D I sprawdzalem czy sprzeglo ciagnie :D

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.