kogo widzialam/em ??
Odpowiedz do tematu

:
dzisiaj ok. 21 na Baraniaka (Poznań, okolice Malty) ktoś prowadził ciemną GS'ke ze srebrna ramą w stronę stacji Shell. Czyżby benzyna się skończyła czy awaria? ktoś z forum?

Calanthe
[Usunięty]
:
Ja często widzę tego sprzeta u mnie na osiedlu.ktoś z forum ?


:
Fioletowo różowy GS na Wojska Polskiego po 15:00, kiwałem z ulicy (w czerwonej koszulce) :) Już któryś raz widzę jak tamtędy śmigasz .

:
Sorry, zawsze jeżdżę tak szybko, że nie zdołam Ci odmachać...

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Heh Machu zalozyl czerwona koszulke (bog jeden wie co jeszcze mial na sobie czerwonego :P ) i teraz sie dziwi ze nikt mu odkiwac nie chce;p

______________________________________________________

SBK Superpole: https://www.youtube.com/watch?v=H93kPnDQEqA
______________________________________________________
EXUS_94
[Usunięty]
:
Dziiaj, 3 września, około 11 może 12 na odcinku między przejazdem kolejowym na Sołaczu (obok cmentarza) a strzeszynem, taki czarno szary czy coś

:
EXUS_94 napisał/a:
czarno szary czy coś
Amelininiowy!

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Taa :P to je ameliniowe :P u mnie ostatnio na kwiatowym jakis czarno srebrny ef stal xD

______________________________________________________

SBK Superpole: https://www.youtube.com/watch?v=H93kPnDQEqA
______________________________________________________
EXUS_94
[Usunięty]
:
danny napisał/a:
EXUS_94 napisał/a:
czarno szary czy coś
Amelininiowy!


MY BAD MEA CULPA etc etc :wstyd:

obiecuję poprawę :hyhy:

:
Dzisiaj kto stał za mną i kawałek jechał od Wojska Polskiego do Kiekrza? Żółty GS chyba poliftowy golas, niebiesko-biały kask?

:
Wracajac z pracy widzialem na Szamarzewskiego/Wawrzyniaka czarnego golasa, dosc mocno przerobionego. Cały malowany, dziwna, dosc ciekawa lampa i zegary..

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
W o klocach kościana śmiga czerwony fazer. Zna może ktoś

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Zapytaj na forum Fazera :P

Ja za to dzis widzialem:
EXUS_94 napisał/a:
Dziiaj, 3 września, około 11 może 12 na odcinku między przejazdem kolejowym na Sołaczu (obok cmentarza) a strzeszynem, taki czarno szary czy coś

Dziewczyna w bialym kasku i bialo czarnej kurtce, Czarno szara Fka, PZ 53xx

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
maxi
[Usunięty]
:
jakaś amazonka jechała dziś po 16 od Malty w strone Ronda Rataje i spotkaliśmy się 2 razy na światłach, czerwony GS500E. Ktoś z forum?

EXUS_94
[Usunięty]
:
Dzisiaj, około 14 20, na Szamotulskiej na wysokości Technikum Geodezyjno-Drogowego (do którego uczęszczam), na przeciwko, czerwone Suzuki RF 600, kojarzy mi sie z RF sezrga

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.