Uruchamianie tylko z gazem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

pavlick
[Usunięty]
: Uruchamianie tylko z gazem
To tak - na zimnym silniku - podciągnięte ssanie do oporu;
Kręcę rozrusznikiem, po jednym obrocie zaskakuje i po chwili gaśnie. Teraz jak chcę odpalić, to nie chce zaskoczyć; dopiero jak troszkę rollgazem przekręcę, to zaskakuje i później już normalnie idzie "rozgrzewka".
Wcześniej tak nie było. Gdzie szukać problemu?
Gaźniki niby czyste, bo robione nie tak dawno

:
To po tym serwisie gaziorów tak się dzieje?? Ty robiłeś serwis gażników?, czy ktoś inny. Pytanie...jak zostały wyczyszczone, czy wszystko zostało złożone dobrze, czy iglice przepustnicy są na swoich miejscach, czy śruba składu mieszanki była kręcona?, czy ssanie otwiera się do końca (chodzi mi o tłoczki układu ssania, w gażnikach), czy śruba ustawienia wysokości klap przepustnicy była kręcona? (zbyt duży kąt otwarcia klap przepustnicy ma wpływ przy uruchamianiu na ssaniu). Ogólnie to powinno się po serwisie gażników, na nowo je podregulować, ewentualnie kontrola synchro....

Ostatnio zmieniony przez KATANA Wto 19 Cze, 2012, w całości zmieniany 1 raz
pavlick
[Usunięty]
:
Nie, nie.
Po czyszczeniu i synchro było oki (kilka miechów). Postała teraz trochę w garażu, bo lało dłuższy czas i teraz ma takie dziwne odruchy.

:
Czekaj.......może gdzieś jest mały przeciek paliwa do cylindra- zaworki pływaka, lub przewodzik podciśnienia kranika?. Ewentualnie jeśli to jest pierwszy rozruch po tym dłuższym przestoju (zależy ile stała), to na bank zwietrzałe paliwo, w gaznikach- trzeba je przepłukać na PRI- odkręcając spusty na dole gażników.

:
Problem opisywany na forum, poczytaj spis działu mechanika, temat zamykam

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.