Wzrost ridera a wielkosc GS-a.
Odpowiedz do tematu

: Wzrost ridera a wielkosc GS-a.
Wielu z nas kupujac motocykl zastanawiało sie czy nie będziemy wyglądac na nim jak na psie. Z kolei inni , czy czasem nie będzie za wysoki i sięgniemy nogami do ziemi.
Jak to wyglada u was ?
Ankieta ma na celu ustalic srednia wzrostu włascicieli tego motocykla oraz obalic lub potwierdzić mit , ze GS to po prostu cięższy rower.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
TUCIO
[Usunięty]
:
mówiąc o sobie mam wzrostu 175cm-waga 73kg i leże na nim jak ulał i niech niepieprzą :) co niektórzy ze to jest większy rower.Bo ten rower waży prawie 2ie stówki i potrafi co nieco :D

:
189 cm i 95 kg wagi :oops:

ale daje rade

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Mam 172. Gdy siedzie na moto dopiero moje czubki palcow ( obie nogi na raz ) dosiegaja ziemi. Troche to malo komfortowe, ale gdy lekko odchyle maszyne to spokojnie moge jedna noga stabilizowac pochylenie :)

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
:
Ja mam 185cm i waze ok 80kg. Moim zdaniem pozycja na moto przy tym wzroście jest ok. choć siodło mogło by być lepiej wyprofilowane na wzgórku łonowym.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
pootietang
[Usunięty]
:
he eh, widzę że jestem w większości :D

InFlame
[Usunięty]
:
A ja mam 194 cm wrostu i waże 93 kg. Jak siedzie na GSie to jest nawet ok ale nie powiem żebym czuł sie jakos wyjątkowo komfortowo. Mi to wystarczy a jak słysze że GS to taki wiekszy rower, szczególnie od kogos kto nie jezdzi na tej maszynie, to mam wrażenie że tego kogoś już nie lubię ;)

:
ja podobnie jak Breżniew... noo prawie 185:) wzrost jak dla mnie bardzo dobry na GSa, na lekko ugiętych nogach dostaje do ziemi pozycja jak dla mnie fajna. Tyle że jestem dosyć lekki ale oczywiscie nie ma problemów z jazdą itp:)

:
Kurde, to chyba jestem najmniejszy :( 169-170cm wzrostu 65-70kg wagi. Dawno nie robiłem dokładnych pomiarów, dlatego podaję z kreseczką "od - do". Ale GSem mi się dobrze śmiga, chociaż najczęściej podpieram sie czubkami palców. Raczej specjalnie mi to nie przeszkadza. Mam co prawda pewne obawy jak to będzie wyglądało z pasażerem , bo w poprzednich mniejszych sprzętach sięgałem spokojnie całą stopą, a na GSie jeszcze nie wiozłem nikogo.

eve500
[Usunięty]
:
hmm dobry temat :) już od dawna mnie to męczy.
mój wzrost to 164 i baardzo krótkie nóżki!!
i przyznam sie że z ledwością (palcami) dosięgam do ziemi.przez co ostatnio zaliczyłam kąpiel w kałuży bo mi brakło z 3 cm.
zastanawiałam sie nad obnirzeniem gs co o tym myślicie??
a może mi cos doradzicie??

:
eve500 napisał/a:
hmm dobry temat :) już od dawna mnie to męczy.
mój wzrost to 164 i baardzo krótkie nóżki!!
i przyznam sie że z ledwością (palcami) dosięgam do ziemi.przez co ostatnio zaliczyłam kąpiel w kałuży bo mi brakło z 3 cm.
zastanawiałam sie nad obnirzeniem gs co o tym myślicie??
a może mi cos doradzicie??


Rady na to mamy ale napisz osobny topic o tym w mechanice ok?. Na pewno sie przyda innym. 8)

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
michal_elwuo
[Usunięty]
:
ja mam 175-180cm, 60kg. Jak dla mnie jest ok :) fakt że jak siedzę to strasznie blisko baku podjeżdżam nie wiem czemu, a za mną tyle miejsca :/ no i to co Breżniew napisał... nieraz przeszkadza :P

:
michal_elwuo napisał/a:
ja mam 175-180cm, 60kg.


jak staniesz bokiem to cie widać czy jak karta papieru niewidoczna :lol:
zainwestuj w siłke troche

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
michal_elwuo
[Usunięty]
:
kurde nie ta cyferka :P 70kg :) wręcz troszke w drugą stronę jest xD

jankees
[Usunięty]
:
michal_elwuo napisał/a:
kurde nie ta cyferka :P 70kg :) wręcz troszke w drugą stronę jest xD

jasne,jasne :lol: :wink:
ja 180-185cm , waga cos koło 90kg.

Ostatnio zmieniony przez jankees Sob 08 Mar, 2008, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.