Bikemaster?
Odpowiedz do tematu

: Bikemaster?
Witam Pomorzan, co możecie powiedzieć mi o salonie Bikemaster w Gdańsku? Kumpel przymierza się do zakupu hajki od nich i ciekawi mnie co o nich sądzicie.Dzięki za pomoc :padam:

Mili
[Usunięty]
:
Z miesiąc temu gdzieś na forum czytałam jak się chłopacy o nich wypowiadali i nie były to pozytywne opinie. Jeśli znajdę to Ci podeślę .




Podesłałam Ci linka na PW.

:
Lepiej niech sie trzyma z daleka :P Widzialem na wlasne oczy R1 "nowke sztuke nie smigana 100% full wypas" ze spawana rama ;)

GS500E 1994r
:
Dzięki wielkie,muszę ostudzić entuzjazm kumpla, a szkoda bo wybór spory tam mają.

Bieniek
[Usunięty]
:
no i warsztat motocyklowy, w którym naprawiają motocykle też raczej odradzam. Znajomego na B4 trzy razy już holowałem do nich na naprawę w ramach gwarancji :/ , bo wcześniej tematu nie ogarnęli zbyt dobrze.

radmike
[Usunięty]
:
Kolego Ciapek :)
wspomniane przez Ciebie miejsce jest dobre tylko i wyłącznie pod względem różnorodności i możliwości wybrania/przymierzenia się do interesującego nas modelu motocykla ale nie samego kupna.
Pozdrawiam

:
Dzięki, szkoda tylko że takie smutne te wieści.Byłem tam przejazdem i powiem że mają troche towaru.Kumpel strasznie najarany na hajke co tam stoi.Reszta to już jego decyzja.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.