Gymkhana
Odpowiedz do tematu

ThePuniSher
[Usunięty]
: Gymkhana
http://motocyklistka.xema...-wspaniale.html

Ktoś ma zamiar przyjechać??

:
to wszystko trwa 1 dzien?? jest sens zebym startował mając na maxa miekki przod ? :D ja bym sie pokusil (mimo ze nie mam szans :P )

ThePuniSher
[Usunięty]
:
to tylko pretekst aby spotkały się gs-y

:
kurcze skoro GSy to ja chyba nie przyjadę bo nie mam :P

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
a wziąć udział nie mozna? xd

:
startować może każdy. jest osobna klasyfikacja dla amatorów.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
tak, wiem. głęboko sie nad tym zastanawiam.

a ktoś jest jeszcze nastawiony na branie udziału w tym turnieju?? czy chce sie tylko spotkac z innymi gsami? :P

:
ja mam świeżo lakierowane owiewki więc wolę nie ryzykować jakiejś gleby podczas jazdy.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
to je sciągnij

ja pewnie podjade co by obejrzec to i owo

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
był ktoś od nas? ja niestety mam moto rozebrane i dodatkowo musiałem wyjechać poza szczecin więc nie mogłem się zjawić.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
byłem pooglądałem
pogoda dopisała ;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Pike
[Usunięty]
:
Również byłem, miło było zobaczyć gs-ki w akcji. Jedną nawet na parkingu spotkałem. Pierwszy raz z bliska zobaczyć przyszłe moto - bezcenne :D Yarccom przyjechałeś GS500f?

EDIT: Właśnie zobaczyłem na date ostatniego posta :zdziwko: Miałem na myśli wczorajszą Gymkhane

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.