Pokazcie sie ;)
Odpowiedz do tematu

: Pokażcie się ;)
Witam, wpadłem na taki pomysł że skoro wszyscy (prawie) pokazali już swoje maszyny to może zaprezentujecie się razem ze swoimi pociechami?;) Wydaje mi się że pomoże to na różnego rodzaju zlotach spotkaniach czy nawet śmiganiu rozpoznać kogoś z forum:) Będę wdzięczny jak wykażecie jakieś zainteresowanie tym tematem:) choć oczywiscie nie jest to obowiazkowe... ja zacznę jako admin i jeden z młodszych na naszym forumie :)




:
jako jeden z moderatorów tez sie ujawnie ;)
bedziecie wiedzieli komu droge zajechac jak za bardzo Wam za skóre zajde ;)







przy okazji mała rewia mody bedzie ;)

Ostatnio zmieniony przez Yarccom Wto 06 Maj, 2008, w całości zmieniany 1 raz
Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Cezarek
[Usunięty]
:


:)

:
A co mi tam! Przecież jestem piękny! ...i skromny też! ;-)





Na razie musi wystarczyć - lepszych fotek "siebie" nie posiadam. Przynajmniej przy sprzęcie, a inne to kto by chciał oglądać :-)

:
Cezarek a czy na pewno nie znajdziesz wiekszej fotki?;P nic za bardzo nie widać :)
Leon nie da się ukryć że skromny hehe;)

ps. zachęcam innych uzytkownikow do wrzucania fotek !! !

:
U Cezarka jakaś lipa się w nocy zrobiła z tym zdjęciem, bo wczoraj normalnie się powiększało :?

jankees
[Usunięty]
:
Narazie jedna fotka bo pada dzisiaj deszczyk i nie mam okazji walnąc fotek,ale jak tylko przestanie do dołacze reszte.

:
jankees fajny kombinezonik:) i ogolne zestaw razem z moto:) co to masz za butki?

jankees
[Usunięty]
:
Grzechu16 napisał/a:
co to masz za butki?

Takie same jak ty tylko inne kolorki :wink:

Plaster
[Usunięty]
:
dobra teraz na mnie kolej pierwszy raz bede dodawac zdjecia na forum wiec nie wiem czy wszystko sie uda :D :D




Ostatnio zmieniony przez Plaster Nie 20 Kwi, 2008, w całości zmieniany 1 raz
:
udało się jak widać ^^ fajny widoczek na 1 fotce i Suzuka tez sie fajnie prezentuje:)

Plaster
[Usunięty]
:
he! he! Grzechu16 dzieki za pomoc na privie :oops: ktos i tak jeszcze poukladal ten burdel ktory zrobilem wstawiajac te fotki :twisted: :twisted: merci.

:
no problemo ;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Yarccom napisał/a:
no problemo ;)

moderatorzy dobrze się sprawują:) i też dziękuje za pomoc w ogarnięciu tej stajni Augiasza niekiedy ^^

TUCIO
[Usunięty]
:
a to ja w mojej skromnej osobie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.