rekreacyjna przejazdzka
Odpowiedz do tematu

jankees
[Usunięty]
:
Widać że gościu hamuje przed kazdym zakrętem i dlatego go bokiem lekko stawia.

kamil.k
[Usunięty]
:
troche za ostro jest momentami :lol: no ale widocznie tak lubia

a jazda bez odpowiedniego ubrania swiadcz o ich bezmyslnosci i o tym ze jeszcze nie lezeli

:
kamil.k napisał/a:
...jazda bez odpowiedniego ubrania swiadczy o ich bezmyślności i o tym ze jeszcze nie leżeli


To była moja pierwsza myśl po tym jak zobaczyłem, że gość jedzie w podkoszulce. Kwestia czasu kiedy zmieni podejście. Ja na szczęście przed pierwszą glebą miałem na tyle rozumu żeby się odpowiednio ubierać.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
brak wyobraźni? to z tą nogą mnie dobija... nawet w rowerze jak szybciej jedziesz to się nie wystawia, a co dopiero w motorze =O

Plaster
[Usunięty]
:
dla mnie bomba! umiejetnosci duze widac ze trase znaja jak wlasna kieszen a co do jazdy w krotkim rekawku to watpie zeby na codzien tak jezdzili w upalne dni tak dla odmiany tez czasem polatam sobie bez kortki :D ten wiatr bijacy w klate to jest to 8)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
zgadzam się Plaster :D czasami można... może Oni też czasami i akurat wtedy nakręcili... ciężko pwoiedzieć :P

capri
[Usunięty]
:
ja nie wiem , bo nigdy nie jeździłem po szosie latem- to mój pierwszy szosowy motor... chyba tez pośmigam w krótkim latem, ale napewno nie w tym stylu co filmik :)

Snajper
[Usunięty]
:
Plaster napisał/a:
a co do jazdy w krotkim rekawku to watpie zeby na codzien tak jezdzili w upalne dni
W tamtych rejonach kombinezon to raczej rzadkość. Zdecydowanie częściej spotyka się motocyklistów przyzbrojonych w majtki i sandałki.

:
Plaster napisał/a:
...a co do jazdy w krótkim rękawku to wątpię żeby na co dzień tak jeździli. W upalne dni tak dla odmiany tez czasem polatam sobie bez kurtki...


michal_elwuo napisał/a:
zgadzam się Plaster :D czasami można... może Oni też czasami i akurat wtedy nakręcili... ciężko powiedzieć :P


Czyli, że jak się jedzie dalej, to glebę się planuje, a jak się jedzie tylko kilka km, to nie. Zawsze mnie zastanawiało takie podejście. Tak wiem - prawdopodobieństwo! Tyle, że prawdopodobieństwo trafienia w totka jest żadne, a mimo to niektórzy wygrywają. A tak swoją drogą, to pierwsze porządne bum (skur... rajdowiec ze 125p mnie nie zauważył) zakończone gipsowaniem miałem przed domem, niecały metr od bramy wjazdowej. :evil:

Rieger
[Usunięty]
:
No respect dla ich umiejętności - naprawde robi wrazenie, ale również nie wróżę im długiego żywota...

Plaster
[Usunięty]
:
leon mi nie chodzi o to ze jak daleko nie jezdzimy to mozna sie nie ubierac. ja preferuje jazde w odpowiednim stroju zeby bylo jasne ale gdy przychodza upaly po 30-35st to czasami popuszczam pasa i jade w krotkim rekawku wtedy mam gdzies co moze byc gdyby... takie hobby mam i wiem ze jest bardziej niebezpieczne niz zbieranie znaczkow 8) ale co zrobic jak juz sie wpadlo po uszy :twisted:

:
Plaster napisał/a:
... jadę w krótkim rękawku wtedy mam gdzieś co może być gdyby...


Spoko, ja nikogo nie będę pouczał. W końcu jak się wypier... w takim stroju to tylko siebie uszkodzisz. Ja w każdym razie w samym krótkim rękawku, to najwyżej moto z garażu wyprowadzam. Garderoba już kilka razy dupę mi uratowała i staram się to doceniać.

Plaster
[Usunięty]
:
leon gdybys przebywal latem tu gdzie ja jestem to jadac do sklepu po przyslowiowe bulki raczej nie ubralbys calego stroju jaki posiadasz bo przy kasie juz bys sie rozplynal:)) ale szanuje twoje zdanie bo bedac w polsce myslalem podobnie. pozdro!

Robcio
[Usunięty]
:
Plaster a co Ty sobie myslisz, ze Leon w Polsce po bulki nie jezdzi? :D

Czy po bulki czy po rzodkiewke warto cos na siebie zalozyc, nigdy nie wiadomo czy metr od domu sie nie przewrocisz. Ale to przeciez kazdego indywidualne zdanie i wybory, ktorych dokonuje.

Pozdro. R.

Plaster
[Usunięty]
:
cos na siebie zalozyc :D no jasne ze trzeba bo nago troche wstyd :D a ja mam teraz pytanko do wszystkich forumowiczow KTO Z WAS CZASAMI PRZEJEDZIE SIE NA MOTO W KROTKIM REKAWKU :?: (liczy sie nawet runda na 100-200metrow)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.