Jak dlugo juz macie/mieliscie GSa?
Odpowiedz do tematu

:
tmi napisał/a:
"nie spodziewałem się, że spali tyle oleju przy dużej prędkości przez długi czas będąc obładowanym 3 kuframi"

Przypadkowa zbieżność motocykla i wyposażenia, nie chodzi o moje moto - na szczęście

Od taki mały OT

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
pubuss
[Usunięty]
:
Ja tylko mam nadzieję, że pisząc o objeżdżaniu w zakrętach mówicie o odjeżdżaniu lub doganianiu przeciwnika, a nie o wyprzedzaniu na zakręcie :P

mr0zd
[Usunięty]
:
pubuss napisał/a:
Ja tylko mam nadzieję, że pisząc o objeżdżaniu w zakrętach mówicie o odjeżdżaniu lub doganianiu przeciwnika, a nie o wyprzedzaniu na zakręcie :P

Albo to, że w zakręcie zaczynają kolesia przed sobą widzieć, a za zakrętem znowu znika :rotfl:

:
Temat brzmi : Jak dlugo juz macie/mieliscie GSa?
odpowiedź : 1 rok
To tak na szybko :) Miło bardzo wspominam.

pubuss napisał/a:
Ja tylko mam nadzieję, że pisząc o objeżdżaniu w zakrętach mówicie o odjeżdżaniu lub doganianiu przeciwnika, a nie o wyprzedzaniu na zakręcie :P


A co jest złego w wyprzedzaniu w zakręcie ?? :hyhy: Wszystko zależy od sytuacji. :oczami:

Rayne
[Usunięty]
:
GSa mam dokladnie 3 dni ;)
niestety pierwsza przejazdzka byla za miasto.. do rodzicow.. zeby go odstawic na przezimowanie :( ale od wiosny smigam :)

Kriszok
[Usunięty]
:
he he
Ja też mam swoją suzi od 4 dni :D i udało się już ponad 400 km zrobi

:
2 lata :) Czas na coś mocniejszego :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Kompost
[Usunięty]
:
Rayne napisał/a:
GSa mam dokladnie 3 dni ;)
niestety pierwsza przejazdzka byla za miasto.. do rodzicow.. zeby go odstawic na przezimowanie :( ale od wiosny smigam :)

E?
Proszę nie siać defetyzmu i czym prędzej odebrać maszynę, jeszcze kupa czasu do pierwszych śniegów ;)

Rayne
[Usunięty]
:
Problem w tym, ze ubrania jeszcze nie mam (tylko kask) i mi lekko pizdzi :D ale to nic, jade w weekend posmigac po wsi i okolicach ;)

pajoski
[Usunięty]
:
Swojego posiadam piaty dzień zrobiłem 200km w 4 dni ale jak nei bd padać w weekend myśle ze nakrece po ok 100km dziennie:) nie mam jeszcze ciuchów motocyklowych ale zakladam 2 pary spodni kurtkie skorzaną pod bluze i jest mi nawet cieplo rekawice mam.

:
pajoski napisał/a:
Swojego posiadam piaty dzień

pajoski to zakładaj temat w sprzętach użytkownika i zdaj relację jak Ci się jeździ na byłym Sandejowym moto, jak go oceniasz.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Paca
[Usunięty]
:
1.5 roku i 11 tysięcy kilometrów. wspominam baaardzo dobrze. był dokładnie taki jaki powinien być dla dziewiętnastoletniego chłopca, który zapatrzony w plakat Rossiego myśli, że też tak umie. był wyrozumiały :)

paavo91
[Usunięty]
:
Ja mam suzi od kwietnia 2010 ;) Nabiłem 4 tys km i spisuje się świetnie ;)

Paulo
[Usunięty]
:
8700 km i tyle dni co pisze pod spodem :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.