Protest motocyklistow przeciwko oplatom za autostrady
Odpowiedz do tematu

kruk
[Usunięty]
:
Są gdzieś zdjęcia lub filmiki z protestu? Niestety w mediach akcja chyba została niemal niezauważona.

Kat
[Usunięty]
:
Coś tam gadali w wiadomościach na Polsacie i TVN. A zdjęcia np tutaj: http://www.scigacz.pl/Pro...dach,13019.html

:
kruk napisał/a:
Niestety w mediach akcja chyba została niemal niezauważona.


niestety dotarlem na sama koncowke ale nie kryje rozczarowania bo myslalem ze bedzie kupa ludu a tu w porownaniu z blokadami autostrad klops :zalamany:
pytanie dlaczego? mysle ze m.in. pogoda i pora dnia bo narod pracuje wiadomo

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
panbodzio napisał/a:
pytanie dlaczego? mysle ze m.in. pogoda i pora dnia bo narod pracuje wiadomo

i jeszcze bardzo ważne - "niektórym sprzęgło nie teges" ;)
bagaże przeszkadzają i takie tam ;)

PS
Kat napisał/a:
Coś tam gadali w wiadomościach na Polsacie i TVN. A zdjęcia np tutaj: http://www.scigacz.pl/Pro...dach,13019.html


Nawet załapałem się na przynajmniej 3 zdjęcia :)

:
tez słyszaem że maxymalny niewypał z tego był :|

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Yarccom napisał/a:
tez słyszaem że maxymalny niewypał z tego był :|


eee nie było tak źle ...

AdiDriver
[Usunięty]
:
Byłem i nie uważam żeby protest okazał się "niewypałem"
Frekwencja była mniejsza niż wszyscy się spodziewali ale zrobiliśmy swoje !! !

:
Adi jesteś na Motogenie :)

Wuzetka
[Usunięty]
:
qrcze ja niestety nie dotarłam, od netu też byłam odcięta więc teraz dopiero czytam jaki efekt miał cały protest. szkoda, że w mediach nie było o nim zbyt głośno - może takie poparcie zapewniłoby lepszy efekt i przekonało urzędasów, że jednak coś powinni w sprawie opłat zrobić.
zastanawiam się co dalej? są już plany kolejnych protestów?

HitTheHighway
[Usunięty]
:
Więcej akcji pod Ministerstwem! To przez tych cholernych urzędasów i politycznych dyplomatołków zbyt drogo płacimy za przejazd. Cóż z tego że stalexport chce obniżyć opłaty, jak MI nie udziela zgody. Może zamiast bilonu na A4 porzucajmy bilonem w okna Ministerstwa? :) :D

:
porzucasz bilonem w Ministerstwo to w 10 minut Cię zgarną i tyle będzie z tego. Posiedzisz 48 godzin w areszcie, policzą za parking motocykla itd.
Przy okazji posprawdzają głośność wydechów itd. część straci dowody i tyle będzie.
To musi być akcja solidarna, 10000 tys. motocykli przejeżdża przez autostradę i każdy płaci jak chce, bo w jedności siła.

zonk1
[Usunięty]
:
HitTheHighway napisał/a:
Cóż z tego że stalexport chce obniżyć opłaty


A to nie jest tak, jak na A1, że koncesjonariusz dostaje ustaloną kwotę za przejazd od Państwa, a Państwo pobiera od kierowców ile mu sie podoba? Bo jeśli tak, to Stalexprort może mówić, że godzą się na darmowe autostrady, ale pewnie i tak pobierają swoją opłatę od Państwa.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.