poszukuje filmu z udzielem gs'a
Odpowiedz do tematu

matoshiba
[Usunięty]
:
Robcio napisał/a:

...chyba nie pomyslales, ze wlasnie to jest dla mnie najwazniejsze?



Dlatego napisałem to osobno 8) by oddzielić to od coraz ciekawszych postów założyciela tematu .

:
o naklejkach mocy nie zapominajac :D

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
michal_elwuo
[Usunięty]
:
oczywiście prędkość i przyspieszenie nie są najważniejsze :D najwazniejsza jest przyjemność jaką daje motor... chociaż przyspieszenie też fajna sprawa :) nie bez powodu wybrałem czarny kolor... każde dziecko wie, że lepiej odchodzi xD

:
ja niestety nie mam czarnego koloru ale zielony + naklejka mocy daje niezłego kopa :)

a tak na prawde to jak GSik jest rozgrzany to nie moge narzekac na zle przyspieszenie czy jakieś mulenie na drodze:) płynne wyprzedzanie tez fajnie wychodzi tylko trzeba odpowiednio zredukowac bieg jak sa za niskie obroty :) a naddzwiekowych predkosci na nakedzie raczej nie rozwiniesz bo Cię zwieje ;P

:
a ja słyszałem że to jednak czerwone są najszybsze :D :D:D

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
michal_elwuo
[Usunięty]
:
nie wiem ja dostałem ze sklepu scigacz.pl jakieś naklejki, ale coś lipne są :/ może troszkę lepiej pali xD

btw mój gs to jak sie rozgrzeje to z leciutkiego wybicia z zawieszenia idzie na jedno =O. A najważniesze chyba rozgrzanie oponek do tego ;)

Snajper
[Usunięty]
:
lukaszrg napisał/a:
ja chce zeby było czym poszalec i uciec przed pałami :)
Jak chcesz uciekać przed "pałami" to zaczep pieszy patrol i biegaj. Trochę poćwiczysz i nie zabijesz nikogo przy okazji. Nie zapomnij założyć koszulki z autografem Bruce Lee - Dodaje mocy w krytycznych momentach. To tak zamiast naklejki. :P

michal_elwuo
[Usunięty]
:
ja to myślałem nad tatuażem mocy... ale u nas "pały" mają kamizelki mocy i to jeszcze do tego odblaskowe i nikt im nie ucieknie =O co do fur mają nowe unijne naklejki na kia ceed i dzieki temu pod maską im się robi silnik V6 nie wiadomo o jakiej mocy... ale widziałem że strasznie żwawy jest :/

:
ej bo zaraz będzie to trzeba przenieść do działu HUMOR :) :):):) tak wogole ja sie nie boje pał xD

michal_elwuo
[Usunięty]
:
u nas to sie zrobiło policyjne miasto :/

lukaszrg
[Usunięty]
:
myslełem ze tu sa poważniejsi ludzie :) polici nei mam sie co obawiac bo mnieszkam w takiej miejscowosci co policja nie wie ze nawet taka istnieje

:
michal_elwuo napisał/a:
...nie bez powodu wybrałem czarny kolor... każde dziecko wie, że lepiej odchodzi...

Grzechu16 napisał/a:
ja niestety nie mam czarnego koloru ale zielony + naklejka mocy daje niezłego kopa....

Yarccom napisał/a:
...a ja słyszałem że to jednak czerwone są najszybsze...


Nie wiem skąd Wy bierzecie takie informacje? Po pierwsze każdy kto ma jakieś pojęcie o motoryzacji wie, że najszybsze są niebiesko-białe! A po drugie naklejki mocy to bajka! Dają efekt odwrotny do zamierzonego z tej prostej przyczyny, że zwiększają masę motocykla, a niewłaściwie naklejone dodatkowo pogarszają aerodynamikę.

Grzechu16 masz rację. Ten temat trzeba przenieść do innego działu :-)

:
to przenosimy :D

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
ascon20
[Usunięty]
:
hehe

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.