Wzory uszczelek GS500
Odpowiedz do tematu

: Wzory uszczelek GS500
Panowie czy ma ktoś może wzory uszczelek silnika Gs'a ? Ewentualnie stronkę z wzorami ?

Chodzi mi o wzory do wycięcia konkretnie uszczelki pod miskę olejową, ale może jest gdzieś 'baza' z wzorami uszczelek.

Jak zaśpiewali mi za zwykłą uszczelkę ponad 50 zł to z lekka zwątpiłem.

Special
[Usunięty]
:
odbij sobie na kartoniku miske olejowa i wytnij troszke silikonu i po sprawie :)

:
Rada Breżniewa:

http://klingieryt.pl/
Poszukaj czegoś takiego w sklepach z częściami do maszyn rolniczych. Dostaniesz róznej grubości i wielkosci arkuszy. z cienszego dorobisz kazdą uszczelke płaską do silnika zastępując uszkodzona oryginalną. Pod odme lepszy bedzie grubszy.

:
Dziękuje hubertgontarz właśnie to chcę zrobić - w pytaniu chodziło raczej o możliwość wydrukowania wzoru wg któreg odciął bym uszczelkę z klinkierytu.

Oczywiście można jak napisał Special, odrysować z samej miski - kwestia tylko odpowiedniego później wycięcia środku tak by było miejsce na 2 zagłębienia / odstojniki znajdujące się w misce.

Jeżeli gdzieś znajdą się wzory - było by świetnie - jeżeli nie trudno, wytnę na czuja

matix19
[Usunięty]
:
A to mi mój wujek mówił że to się jakoś wyklepuje te uszczelki od formy czyli np miski, dekla itp.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.