GS, jak to GS :)
Odpowiedz do tematu

kikon18
[Usunięty]
:
fajnie furka chodzi, mi sie nawet podoba ten dzwiek :) a co powiecie na taką basówe :D http://pl.youtube.com/wat...feature=related

michal_elwuo
[Usunięty]
:
wygląd że nie pogadasz, dźwięk też niczego sobie ;)

słyszałem że jest jakaś firma, która na pdst. parametrów silnika (wydruk z hamowni) + dane silnika robią wydechy na zamówienie. możesz nawet określić głośność i ton w jakim ma chodzić ^^ fajna rzecz... cena? podobno koło 1000zł wychodzi. Kumpel mi o tym opowiadał, że kiedyś ktoś tam robił u nich... ma się dowiedzieć co i jak to jak będe miał info to się podzielę ;)

Sc0uT
[Usunięty]
:
No niezle gada;) Ja jak swojego poskladam troche, to nagram go rozgrzanego i pokrece wysoko, bo teraz tak az nie krecilem :) ale to jak sie ociepli hehe

michal_elwuo
[Usunięty]
:
własnie zauwarzyłem że delikatnie :P

mi to poprzedni właściciel jak pokazywał gs-a, to mówi że technicznie to jest igła i nie boi się go wkręcić wysoko... oczywiście tam za bardzo ponad 12tys. nie kręcił, ale spokojnie poza kreskę przeszło :) ale fakt że był rozgrzany po jeździe

:
W swoim GS-ie mam oryginalny tłumik i jestem zadowolony z dźwięku.


znalazłem link do tłumików Scorpiona:
http://www.scorpion-exhausts.com/Bikes/search1.php

:
tylko czemu nasz kochana suzi widnieje tam jako GSF500F?? ;| i czemu jedyny polski przedstawiciel nie chce sie chwalic produktami tego producenta na swojej stronce :/

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
michal_elwuo
[Usunięty]
:
nawet fajne ;) a w jakiej cenie są mniej-więcej? bo teraz nie będę dzwonił, żeby się dowiadywać :P może ktoś się orientuje?

Sc0uT
[Usunięty]
:
Zegary teraz wygladaja tak :)







pootietang
[Usunięty]
:
zegary wolę standartowe ale wydech ryczy jak lew :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.