Rant w kolorze
Odpowiedz do tematu

:
Tak wygląda wersja fioletowa z przepolerowanym rantem i środkiem obręczy pod kolor moto

Misiek
[Usunięty]
:
Moje pytanie brzmi . Czy to polerowane aluminium nie zaśninedzieje po jakimś czasie ? Bo dokładnie tak się stało kiedys z moimi klamkami od jawy.

Irek
[Usunięty]
:
Trzeba co jakiś czas czyścić, przepolerować pastą polerską to nie będzie problemu.
Ja teraz robie taki bajer którego jeszcze nikt na forum chyba nie ma. Poleruje sobie pokrywe zaworów.
Zdjęcia wkrótce.

Misiek
[Usunięty]
:
Hehe ten bajer to i ja będę miał :rotfl: bo oddałem pokrywe razem z kołami , do znajomego który zajmuje się takimi rzeczami.

Irek
[Usunięty]
:
Ale wiesz, zrobić coś samemu a dać kasę to dwie różne rzeczy.

Misiek
[Usunięty]
:
No niby tak. Ale bajer będzie . :rotfl:

Irek
[Usunięty]
:
Pierwsze efekty:





Dziś zaczołem robić pokrywę, ciężko będzie i długo mi to zajmie... :zawstydzony:

Misiek
[Usunięty]
:
No ładnie ci to wyszło :padam: . A z pokrywą zaworów to rzeczywiście możesz mieć ciężko bo dasyć nieregularny kształt .

jarek
[Usunięty]
:
Polerowanie dekielka odpowietrznika [odmy]jest dla mnie sztuką dla sztuki :hyhy: Umieszczony jest pod bakiem i bez demontarzu go nie widać.

Irek
[Usunięty]
:
To fakt, ale jak robić to już robić.

:
Jarku samo polerowanie pokrywy zaworów (bo chyba o tym mówimy) to mały pikuś najgorzej jest przygotować powierzchnię pod polerowanie.
Polecam papiery ścierne najlepiej wodne, zaczynamy od jakieś 100- 150 później 240 po niej 400 i żeby nie polerować zbyt długo to na koniec 600 a sama polerka potrwa chwilę.
Grunt to dobrze przygotować powierzchnię wiem bo zajmuję się tym na co dzień.

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
fifi1991
[Usunięty]
:
nie wiem czy pytam w odpowiednim miejscu no ale spróbuje:) dziś zacząłem polerować rączkę dla pasażera, ona jest chyba aluminiowa i nie będzie rdzewieć tak? Czy trzeba to czymś zabezpieczyć?? A co można zrobić z półką pod zegarami, moja jest troszkę porysowana no i wygląda jak zabrudzona, czy da się to jakoś poprawić tak żeby było tanio? :|

:
uchwyt nawet jak wypolerujesz na lustro i tak zostawisz to będzie ci matowiał, a jak go potraktujesz przypadkiem jaką chemią albo pianą aktywną to zrobi się czarny.
Najlepiej to gdybyś po polerce polakierował.

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
mr0zd
[Usunięty]
:
Od czasu do czasu przetrzeć G3 i nie ma problemu

:
jesli chcecie zobaczyc jak naklejki wygladaja w czerwonym Gieziku to prosze:


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.