Dysmozgia
Odpowiedz do tematu

:
No dobra, jak nie chcesz słuchać to napiszę: autor filmiku nie śmieje sie z samej choroby, czy chorych osób, co wyraźnie zaznacza tylko z osób które tą chorobą zasłaniają się za każdym razem gdy popełnią błąd nie próbując nic z tym zrobić, no bo one są chore i nic na to nie poradzą, a prawda jest taka że nawet jeśli nie da się wyleczyć to można łagodzić skutki.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
To co, może jakaś mała ankieta na temat ukrzyżowania k2 za ten topic ? :rotfl: :rotfl:

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
:
Ja jestem za. tzn. za ankietą, a nie za ukrzyżowaniem. Bo przecież ankieta rozwiąże każdy problem, a to co wyjdzie ma i tak tylko wartość informacyjną... :P

:
ee tam ankieta
może od razu jakąś małą forumową komisję śledczą
rozpatrzy on czy ten post był celowo nawiązywał do niedawnego posta czy tylko przypadkowo :rotfl:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
kruk
[Usunięty]
:
Skoro ten Brzydki Burak tak trafnie rozpoznaje różne irytujące zjawiska społeczne i wygłasza swoje mądrości, to niech nagra coś o ludziach, którzy byle gównem próbują zaistnieć w internecie, zwłaszcza na YouTube. Wtedy uznam, że jest wiarygodny i obiektywny. A póki co, to - cytując już klasyka :D - "cienki bolek" z niego. :)

:
kruk napisał/a:
A póki co, to - cytując już klasyka :D - "cienki bolek" z niego. :)


O, to było dobre! :D :D :D

Duellis
[Usunięty]
:
Majic napisał/a:
To co, może jakaś mała ankieta na temat ukrzyżowania k2 za ten topic ? :rotfl: :rotfl:

Ale po co od razu tak brutalnie? Biczowanko w zupełności wystarczy. ;)

Plaster
[Usunięty]
:
Moze cos na wyluzowanie? ;)
http://www.youtube.com/watch?v=W8zmE6f_mpk

:
Duellis napisał/a:
Biczowanko w zupełności wystarczy

Na pieszczoty to trzeba zasłużyć :D :D :D :P

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.