Jak odczytac rok produkcji i inne dane po nr ramy / silnika
Odpowiedz do tematu

patrykg88
[Usunięty]
: Jak odczytać rok produkcji i inne dane po nr ramy / silnika
Witam

czytałem już ten temat odnośnie tego VINu ale nie wiem nadal jak to zrobić, dlatego założyłem nowy temat i mam nadzieję, ze ktoś wie jak to rozszyfrować...

pytanie nr 1 może mi ktoś powiedzieć który rocznik jest mojego GS-a, jeśli na główce ramy jest tylko tyle GM51B - 1020867 bo już kombinowałem na wszystkie strony z tym wpisywaniem tego VIN i nic ;/ wie ktoś jak to odczytać?


Pytanie nr 2 a np po numerach na silniku da radę stwierdzić czy to jest zdławiona wersja, czy nie??

:
Rocznik 89 i wersja zdławiona.

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
kruk
[Usunięty]
:
Majic napisał/a:
Rocznik 89

Po czym wnosisz? :)

:
Wg mnie trochę nowszy....

patrykg88
[Usunięty]
:
niby jest 91, albo 92. i silnik był wymieniony. Można po numerach silnika stwierdzić czy też jest zdławiony jak poprzednik, czy nie?

:
kruk napisał/a:
Majic napisał/a:
Rocznik 89

Po czym wnosisz? :)

Opieram się o dane z Haynes'a. Do tej pory się zgadzało. Na początku obstawiałem rocznik 90, ale teoretycznie one były produkowane od prefiksu 103. Możliwe, że przestał trochę w salonie zanim zaczął jeździć.

patrykg88, nie powinieneś mieć 11 znaków w VINie zamiast 12 ? :)

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
kruk
[Usunięty]
:
Hmm, poszukałem tej rozpiski w Haynes'ie i sugerując się nią, to i u mnie by się zgadzało że mam z 1995 r. (pierwsze trzy cyfry mam 134) jak zapewniał mnie poprzedni właściciel. Dzięki za podanie źródła. Kliknąłbym "pomógł" ale nie widzę takiej opcji :zdegustowany: Czy to może wina przeglądarki? (mam Firefox'a)

yogi136
[Usunięty]
:
No to ja też mam pytanko, czym niby różnią się wersje GM51B od GM51A ??
GM51B była zdławiona??

Kolejne, to czy GM51B - 100023 oznaczę, że mój GS zjechał jako 23 z lini produkcyjnej?? :D
pzdr.

:
Nr zaczynał się od 100000 (tak podaje Haynes), myślę że można tak sądzić że to 23 złożony GS wśród zblokowanych jeżeli masz GM51B.
Ja mam GM51A...101909.

yogi136
[Usunięty]
:
z tego co wyczytałem w między czasie to zaczynały się od 100001 czyli teoretycznie został złożony jako 22 :P szkoda że nie 1 :rotfl: ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.