Clip nakrecony z mojego treningu z kumplem :)
Odpowiedz do tematu

mr0zd
[Usunięty]
:
Ładnie ładnie, i kto powiedział że GS nie da rady na gumę :P
Martwi mnie tylko jedno, napisałeś gdzieś że będziesz sprzedawał GSa, pewno jako "używany do spokojnej jazdy"

Meteorczyk
[Usunięty]
:
Pewnie tak :) Ale nie ma co się bac bo za miesiac idzie że tak powiem do kliniki na naprawe wszystkiego co trzeba naprawic, więc będzie 100% gotowy do jazdy na wiele tys. km :)

Plaster
[Usunięty]
:
dobry filmik i podklad muzyczny tez :super: czekamy na nastepne :hyhy:

Meteorczyk
[Usunięty]
:
Jeśli chodzi o podkład to postanowiłem iśc tropem twórców StuntDays czyli promowanie squadów ze swojego miasta. Polecam Głowieńskie Podziemie Sznaju :)

ghostrider
[Usunięty]
:
A nie warto zostawić go i przeznaczyć konkretnie na takie zabawy ?

Co następne ?

Meteorczyk
[Usunięty]
:
za malo mocy ma gs... nie ma nawet chlodnicy oleju i za malo sie go wlewa do silnika, duża nadwaga w stosunku do mocy. next F2,F3 albo SRAD 750

ghostrider
[Usunięty]
:
Moc wystarczająca spokojnie, dołożyłbyś z tyłu zębatkę 50-60 zębów i stawiał byś go "dęba" od razu.

Ale to Twoja decyzja.

Ps. Bierz Hondziaka :hyhy:

Cezarek
[Usunięty]
:
Fajne zabawy, tyle że szkoda sprzętu;/

nie skończ tylko tak;/

http://www.youtube.com/watch?v=TGqg5J9JYeA

Plaster
[Usunięty]
:
Cezarek nie dygaj :) Meteorczyk cwiczy swoje umiejetnosci nie w ruchu ulicznym jak ten pajac na filmiku, tylko na zamknietych odcinkach drog czy parkingach ;)
ps. sam chcialbym sie tak pobawic tylko nie mam funduszy na drugi motocykl do stunu.

Meteorczyk
[Usunięty]
:
A oto jedno z wielu następstw stuntu na GSie :)

Makar00n
[Usunięty]
:
Może mi ktoś powiedzieć co to jest? ;>

Kat
[Usunięty]
:
Wygląda jak tarcze sprzegła :)

sakul
[Usunięty]
:
To na 100% są tarcze sprzęgła!! :P

Lopez
[Usunięty]
:
woowww stary ale ładnie ganiasz na tym filmie . Dał byś pare wskazówek jak to sie robi takie triki. A tylko stopale troche cieniutkie walisz

:
A czy w ruchu ulicznym pokazujesz niektóre ze swoich trików np jazdę na gumie czy nie? jeździsz na 2 kołach a tylko kozaczysz tak na zamkniętym odcinku?

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.