a to moja S...
Odpowiedz do tematu

kikon18
[Usunięty]
:
fajna suczka ale wiesz co mnie irytuje :/ ten odblask z tyłu pod tablica, ja bym go zdjął, bo widzę że robisz go pod sportowo, ogólnie fajnie wyglada, podoba mi się :)

:
no hmm ten odblask faktycznie troszke odstaje i bez niego by wygladal tak bardziej.. rasowo:) ale to jeszcze nic bo niektore GSy widzialem mają wypuszczony na takim wysięgniku ten odblas i on jest na wysokosci 3/4 koła od dołu patrzac... to mi sie wogole nie podoba...

jankees
[Usunięty]
:
No to nadszedł czas na zmiany i naprawy ,tak wiedz zabieram sie za mojego GS-ka narazie wyglada tak

Postaram sie sukcesywnie informowac was o zmianach oczywiście jak bedzi czas i na pierwszy ogień idzie regulacja zaworow i tu pytanko czy da rade obejsc sie bez tego nieszczesnego klucza do wyjmowania blaszek??? ma ktos moze jakies doswiadczenia z tym??? po regulacji będzie czas na zmiane koloru i tu narazie nie zdradzę jaki bedzie napewno w trzech kolorach bedzie moto tyle wam moge zdradzic i rama będzie w czarnym macie to tyle na początek :lol:

:
Wszystko sie da. Krecisz wałem tak by wałki nie naciskały na zawory , luzujesz łańcuch napinaczem i odkręcasz wałek. wymieniasz płytki , zakładasz wałek i robisz to samo z drugim. . napinasz łańcuch , potem sprawdzasz czy znaki sie zgadzają z serwisówką i składasz. Pamietaj by zabezpieczyc szmatką by nic ci nie wpadło do środka silnika bo będzie problem.
Łatwiej jednak robic to z uzyciem tego klucza do wciskania zaworow.
Pomiar luzu zawrów robisz przy napietym łańcuchu bo luzny sfałszuje pomiar.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Kamil
[Usunięty]
:
kurcze fajne moto... jedynie nie pasuja mi jakos te "naklejki anty poslizgowe" na baku...
ale z tym wydechem czarnym pierwsza klasa
kierunki tez fajne biale :)
ogolnie zajefajny :)

jankees
[Usunięty]
:
Nie robilem zdjec calkiem gołej ramy tylko juz zrobilem po złożeniu i powiedzcie jak wam sie widzi stopki wypolerowane???



jankees
[Usunięty]
:
No troszkę było czasu więdz coś niecoś porobiłem

Ostatnio zmieniony przez jankees Pon 24 Gru, 2007, w całości zmieniany 5 razy
:
No no, rama w czarnym macie mi sie podoba :D :D widze ze golenie tez poszly w czern ;> tylko mam nadzieje ze juz tak zostaną a nie ze to tylko podklad ;>

taki moj zamysl, popatrz na ta fotke
http://img261.imageshack....p1020285db4.jpg
i powiedz mi ze cala suzi w czarnym macie, tylko z tymi bialymi felami... nie wygladalaby BOSKO :) :)

a odnosnie stopki, jesli tylko ją wypolerowales to efekty twojej pracy raczej szybko znikna ;/ takie elementy niestety trzeba chromowac :(

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
jankees
[Usunięty]
:
w podkładzie jest tylko zbiornik i błotnik reszta jest na gotowo a stopke i dźwignie sa wypolerowane i pryśniete bezbarwnym mam nadzieje ze wytrzyma to sezon, a jak nie to cos się wymysli.Też własnie sie zastanawiałem zeby całego dac w macie czarnym no ale troszke zmieniłm koncepcję ,no chyba że jak bedzie całosc już w podkładzie (mowie o owiewkach) i mi sie spodoba to kto wie.

:
Oj, cos mysle ze ci sie spodoba :D :D a jesli chodzi o stopke, klar niestety nie chce sie trzymac polerowanych powierzchni, obawiam sie ze moze szybko zaczac złazic ;/ ale badzmy dobrej mysli :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
jankees
[Usunięty]
:
No i jednego motorku jeszcze nie skończyłem a juz mam drugi do roboty hehe. Z racji tego że jest zima i człowiek sie nudzi kiedy nie moze pośmigac na motorku to wyszedłem temu na przekor i sprawilsmy sobie w domciu nowy sprzęt na te pory roku kiedy nie bede mogł posmigac GS-kiem,jest troszke roboty ale to raczej kosmetyka,do pomalowania obudowa i łańcuszek do naciagnięcia a poza tym to pojemnośc 250 cm ale smiga jak 500 cm. kopa ma niezlego i kulig zima bedzie czym zrobic hehe , tylko narazie brak sniegu,dobra nie bede zanuszał tylko pokaze fotki maszynki.

jankees
[Usunięty]
:
Normalnie nie uwirzycie własnie pada snieg , jaki jstem szczęśliwy kulig bedzie na kaca po sylwuniu hehe.Albo w trakcie impry hehe.

capri
[Usunięty]
:
fajny sprzęcik :)

:
hehe ładny sprzet jeszcze nie mialem okazji na czyms takim pojezdzci:D zebyscie tylko z tym kuligiem sie do rowu nie wpakowali hehe ;) pozdrawiam ^^

michal_elwuo
[Usunięty]
:
a biegówka , czy automat na wariatorze?

ja to miałem taką robote że przez połowę czasu to śmigałem sobie na hondach 350, to to miało kopa niezłego... nie jak gs, ale 70km/h robiło w jakieś 6sek.... a jak bez kasku czujesz ten wiatr to wydaje Ci się że kosmiczne odejście... jeszcze na 150 takich małych jeździłem też w sumie fajnie bo boczkami sie jeździło, ale nogi z podnóżkow spadały i trzeba było uważać :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.