GS500 - Mapa Polski
Odpowiedz do tematu

barteq
[Usunięty]
:
Taak, ale zawsze lepiej mieć kogoś kto dowiezie paliwko niż pchać moto do stacji.

Roki
[Usunięty]
:
A ja mam pytanko dotyczące tej mapki :)
Czy te dane będą widoczne dla wszystkich, nawet osób nie związanych z forum? Jakoś nie bardzo mi odpowiada, żeby ktoś postronny mi dzwonił później i namawiał na jakieś ubezpieczenia, promocje itp. A już miałem podobne akcje :)

nefliqs
[Usunięty]
:
Roki napisał/a:
A ja mam pytanko dotyczące tej mapki :)
Czy te dane będą widoczne dla wszystkich, nawet osób nie związanych z forum? Jakoś nie bardzo mi odpowiada, żeby ktoś postronny mi dzwonił później i namawiał na jakieś ubezpieczenia, promocje itp. A już miałem podobne akcje :)


No właśnie też tak o tym myślałem.
Nie bawiłem się nigdy z GoogleMaps ale patrząc na liczbę wyświetleś widze "84-publiczna". Motoshiba może idzie zrobić, żeby była "niepubliczna"?

Roki
[Usunięty]
:
Znalazłem jakieś informacje odnośnie autoryzacji w Maps Data API. Linki poniżej :cool:

Authenticating to the Maps Data API Service
Google Data APIs Authentication Overview

Mam nadzieję, że się przydadzą autorowi mapki :]

nefliqs
[Usunięty]
:
Roki napisał/a:

Authenticating to the Maps Data API Service
Google Data APIs Authentication Overview


Nie ma jak to krótko i zwarcie podana informacja :)

maykels
[Usunięty]
:
A może ump.waw.pl i tam się umieścimy :looka:

[ Dodano: Czw 04 Cze, 2009 ]
www.ump.waw.pl

:
maykels napisał/a:
A może ump.waw.pl i tam się umieścimy :looka:


Na razie bardzo mi się podoba to co stworzył matoshiba! :padam: I zgadzam się z nim, że lepiej jak za całą mapkę będzie odpowiedzialna jedna osoba. Jak coś się popsuje, jak już miało to raz miejsce, to będzie wiadomo do kogo uderzać! ;) . Podsyłajcie dane! Jeśli macie jakieś obawy co do wykorzystania waszych danych do jakichś podejrzanych celów, to podawajcie w PV tylko nick i miejscowość.

st3fan
[Usunięty]
:
Okej, to proponuję jeszcze:
- dodać aktualny motocykl
- podpiąć subdomenę: mapa.gs500.pl ;)
- zamieścić link na stronie głównej.

nefliqs
[Usunięty]
:
Przeglądałem forum Transalpa i patrzcie chłopcy i dziewczęta ile ich się uzbierało:

http://miejsce.info/m/pl/...c4accc61?type=1

No i fajny mają motyw ze zdjęciami.

matoshiba
[Usunięty]
:
.
Roki napisał/a:
A ja mam pytanko dotyczące tej mapki :)
Czy te dane będą widoczne dla wszystkich, nawet osób nie związanych z forum? Jakoś nie bardzo mi odpowiada, żeby ktoś postronny mi dzwonił później i namawiał na jakieś ubezpieczenia, promocje itp. A już miałem podobne akcje :)

Mapa jest już zastrzeżona.
Podawajcie swoje namiary to pod koniec sezonu zrobi się konkurs do wygrania
- słoik powietrza z mazur
- funkiel-nówka opona go gs DOT 1290 ( dbamy o bezpieczeństwo )
- 3 nagroda to pomysł forumowiczów.
Acha na forum mamy 997 ( dziwny nr źle mi się kojarzy) zarejestrowanych użytkowników a tylko kilkunastu podało swoje namiary nasza mapa wyglada kiepsko ;/ Nr tel nie musicie podawać wystarczy nick i miejscowość.

kukaszr
[Usunięty]
:
Dalej wpisywać się!


3 nagroda: Perfumy o zapachu świeżo palonej gumy :) effekt AXE :)

biernus
[Usunięty]
:
chcialbym sie dopisac do mapy.. jakie dane podac i komu?

:
Pisać umiesz, a z czytaniem jak widzę są problemy! :/

matoshiba napisał/a:
...Zasady sa proste każdy kto chce się znaleźć na takiej mapie niech prześle mi PW z danymi jakie chce tam zamieścić ( nr tel nick itp) Zobaczmy jak to wygląda na mapie :) ...

mifek
[Usunięty]
:
jak tam mapka sie rozwija... moze jakies postępy widac??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.