Forumowe koszulki - edycja 2009!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

maksa
[Usunięty]
:
no czekam na zrodlo :)

st3fan
[Usunięty]
:
Proszę bardzo - dodaję jako załącznik.
Logo na czarnym tle z czerwoną Ską Suzuki. Wymiary 1:1. Zapisane do Corel ver. 9.

:
Teraz koszuleczki są bomba! Dzięki St3fan za projekty:) Maksa, czekam na fotki i zacznie się zamawianie;)

Robimy głosowanie, który wzór będzie naszym oficjalnym na ten sezon? Proponuję nowy temat i ankietę- mała sugestia dla moderatorów i adminów:)

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
maksa
[Usunięty]
:
tez tak myśle bo chciałabym juz zaczac działac :)

[ Dodano: Sro 04 Lut, 2009 ]
MUSI BYĆ ZAMOWIONYCH OKOŁO 50 SZT KOSZULEK. BRACIA LICZE NA WAS :)

st3fan
[Usunięty]
:
maksa, trochę dużo... Rzuć okiem na tą stronę: koszulkowo.com - robiłem u nich już kilka razy koszulki. Chodzone non stop (z praniem oczywiście) i nic nie schodzi. Dla porównania cen:
1-4 szt = 36 pln/szt
5-10 szt = 31 pln/szt
11-19 szt = 29 pln/szt
20-39 szt = 28 pln/szt
40+ szt = 24 pln/szt
Przypuszczam, że do tych cen trzeba będzie doliczyć 1-2 zł za 3 kolory (biały, szary + czerwony/niebieski).

Powiem tak: szczerze mówiąc wątpię żeby uzbierało się tylu chętnych, ale wstrzymam się jeszcze z indywidualnym zamówieniem do końca lutego. Jak nic z tego nie wyjdzie to na początku marca zamawiam w Koszulkowie.

:
http://allegro.pl/item542...rt_nadruki.html

A co myslicie o tej opcji??? Nie wiem czy taka gramatura koszulki 135g/m2 jest ok ale sa tez inne.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
ghostrider
[Usunięty]
:
Podkopnik napisał/a:
http://allegro.pl/item542780253_koszulki_z_nadrukiem_twoj_nadruk_t_shirt_nadruki.html

A co myslicie o tej opcji??? Nie wiem czy taka gramatura koszulki 135g/m2 jest ok ale sa tez inne.


Wiele razy już zamawiałem z tej firmy koszulki i naprawdę jestem zadowolony, lecz o gramaturze 165g/m2, Fruit of the Loom - więc koszulka dobrej firmy i jakości, bo 135 są słabej jakości.

Wczoraj wysłałem im maila jaki by był koszt jednej sztuki wg. takich wzorów jak Stefan zamieścił - 35 zł.
Chyba też zamówię indywidualnie, jak nic z tego

maksa
[Usunięty]
:
to w sumie ja juz nic nie wiem. Ta firma u której ja chciałam zamawić czeka na naszą odpowiedz wstrzymuje sie z tym z tego wzgledu ze czekam na waszą ostateczna decyzje.. widze ze idzie to jak krew z nosa :/ sama juz nie wiem to jak w końcu chcecie indywidualnie każdy sam czy jak, bo musze dac odpowiedź tym ludziom oni czekaja a ja wychodze na głupka :zdziwko:

st3fan
[Usunięty]
:
maksa, mówiłem - łatwo nie będzie. Już to raz przechodziłem. ;)

maksa
[Usunięty]
:
hehe st3fan ja rozumie wszystko :) uswiadamiana byłam od poczatku i sie tego podjęłam.Ja czekam tylko na ostateczna odpowiedź bo chce dac znać tej firmie czy zacząć robić te koszulki czy nie :) tu chodzi o konkret. Ale ok nic nie poradze .. a co ścisłości i poza marginesem to bez obrazy ale chłopaki gorzej z wami niż z babami się idzie dogadać :P :) :)) : :) :) :) :) :)

:
Ja na koszulkę oczywiście się piszę :) . Przeraża mnie tylko minimalna ilość - 50 sztuk. Szczerze mówiąc wątpię aby tyle osób udało się namówić do tej akcji, a szkoda :(

Naukę jazdy na moto rozpoczynasz z workiem pełnym szczęścia i brakiem doświadczenia.
Cały bajer polega na tym żeby nabyć tego drugiego zanim skończy się to pierwsze...
ghostrider
[Usunięty]
:
Ja cały czas czekam jak rozwiąże się cała akcja, osobiście jestem chętny jeśli będzie forumowa ściepa na koszulki ;)

AdiDriver
[Usunięty]
:
może niech osoby chętne na 100% się określą żeby Maksa wiedziała na czym stoi...
Ja na stówe biore dwie sztuki :)


Następni prosze :]

:
maksa, ilość zaporowa ale próbuj

cena za koszulke 35 zł z przesyłką

lista chetnych
ghostrider - 1 szt
AdiDriver - 2 szt
to miejsce czeka na Ciebie


niech kazdy kopiuje liste poprzedników i dopisze siebie

;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
AdiDriver
[Usunięty]
:
Dobry pomysł z tą listą Yarccom :)
Może piszmy od razu rozmiary obok sztuk... ;)



Lista:

1. ghostrider - 1 szt
2. AdiDriver - 2 szt (roz. L)
3. to miejsce czeka na Ciebie

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.