Witam wszystkich
Odpowiedz do tematu

Morcino666
[Usunięty]
: Witam wszystkich
hello jestem z podkarpacia z okolic Stalowej Woli i jak narazię zamierzam dopiero kupic gs, mam jednego na oku sprowadzonego za 1500 zł z zatartym silnikiem z 1994r co do reszty danych musze sie popytac. Mam również pytanie czy opłaca sie mi go teraz kupic i przez zimę powoli zrobic i czy podołam go zrobic u siebie w garażu czy muszę oddac do specjalisty, czy zbierac kase i po zimie kupic jakiegoś innego a mój budżet to 3000zł i w jakich granicach wahają się ceny silników ? PROSZE POMOCY

CincinCM
[Usunięty]
:
Witam witam nowego usera. Jeśli ten moto jest sprowadzony to musisz doliczyć 600zł koszty rejestracji. A ostatnio jeden użytkownik kupował silnik to chyba zapłacił 1500zł, nie?

:
siemka:) moze bardziej rozeznani koledzy wypowiedza sie w kwestii czy warto... ja pozdrawiam i milego pisania u nas!:)

:
heh nie obraź sie ale za 3000 zł to dobry skuter kupisz

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
pootietang
[Usunięty]
:
nie jestem w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie ale miło powitać!!

:
Cześć kolego. Odradzam zakup takiego sprzeta. Dozbieraj lepiej troche kasy i kup moto na chodzie np od któregos z userow tego forum.
Koszty remontu silnika będą bardzo wysokie a zakup uzywanego wielka loterią .

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Morcino666
[Usunięty]
:
A no właśnie mi też nie zbyt podoba sie kupno używanego silnika i chyba dam sobie spokój z zajechanym i nadal będę szukał coś w moich granicach cenowych. Mam zamiar do wiosny uzbierać 3500zł i jak sądzicie czy za tyle można trafić na jakiś dobry egzemplarz bo z kasą u mnie krucho bo aktualnie nie zarabiam uczę się i na dodatek robie prawo jazdy A+B a to też koszty. Robiąc rozpoznanie odnalazłem taki piękny tani i niedrogi w ekspluatacji motocykl jakim jest niewątpliwie gs 500 i teraz tylko czekam na uzbieranie sie pieniążków i odpowiednią ofertę sprzedaży. Jak ktoś będzie miał coś takiego to proszę o kontakt :)

jankees
[Usunięty]
:
witamy i napewno cos trafisz kolego,tymbardziej ze na tą chwilę jeszcze nie masz uzbieranych pieniazków to zanim uzbierasz to znajdzie się GS dla ciebie.

Szeryf
[Usunięty]
:
Witam, apropo tematu to radze dozbierać kaski i kupić cos w miare dobrego.

cygan
[Usunięty]
:
Cześć.
Chyba z grubsza koledzy podpowiedzieli co i jak więc miłego kliknka.
Napewno coś sie znajdzie dla ciebie.
Pozdro.

kikon18
[Usunięty]
:
Witam, ja tyle samo miałem kaski co Ty, tyle że z możliwoscią że mi ojciec pozyczy tysiaka bo zblizlałą się moja 18 to bym mu oddał, i szukałem motorka ponad 2 miechy i czekałem na jakieś okazje, kupiłęm GS za 2800 zł dołozyłem do niego 700 zł i mam za 3500 w dobrym stanie motorek :) Wazne żebys sie nie spieszył, nie napalaj sie za bardzo, bo w porzednim motocyklu własnie poełniłem taki bład i sprzedałem go po 2 miesiacach :D

:
no i pamietaj o wydatkach dodatkowych
koniecznych
przerejestrowanie OC i kask
i przydatnych
wymiana oleju przegląd i zakup ciuchów

to tez koszty których z reguły ludzie nie biora pod uwagę a z reguły sa one stałe niezależne od ceny motocykla

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Morcino666
[Usunięty]
:
Wiem biorę pod uwagę że koszty rejestracji tez trochę wynoszą a co do ubioru to nie mam tylko rękawic(może ma ktoś jakieś na sprzedaż) jeździłem już trochę motorami ale jak na razie były to wsk shl i mz a teraz szukam czegoś większego, wybór padł na gsa i nie ma się czemu dziwić

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.