Bielizna termoaktywna
Odpowiedz do tematu

: Bielizna termoaktywna
Podpowiedzcie proszę jaka jest różnica między Brubeck DRY, a Brubeck Cooler. Chcę kupić mężowi na urodziny bluzę i kalesony na motor, ale nie wiem, który wybrać. Różnica w cenie jest spora. Nie chciałabym przepłacić, bo się na tym nie znam, ale też nie chciałabym kupić czegoś, co wciśnie do szafy i powie, że to g....o. DRY kosztuje 260 zł, a Cooler prawie 350 zł

https://www.bieliznadlaro...beck-dry-l.html

https://www.bieliznadlaro...ocyklowa-l.html

Będę wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam

Monika

:
Czesc

Jedna jest letnia chlodzaca. Niestety nie podpowiem czy to chlodzenie rzeczywiscie super dziala, wewnetrzny Janusz zabrania mi kupowac tak drogie ciuchy. Jesli sie na nia zdecydujesz, to odpusc kalesony, w lecie sa zbedne.
Druga jest na teraz - poczatek/koniec sezonu. Tutaj kalesony moga miec sens, zwlaszcza wieczorem, czy w dluzsza trase. Oczywiscie zalezy w jakich spodniach jezdzi

Osobiscie kupilbym zwykla uniwersalna sportowa koszulke ktora skutecznie odprowadza pot. Ale skoro chcesz sie wykosztowac to z tych dwoch wybralbym wersje letnia (tylko koszulka)

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
brat Łełka, Ciekawe obserwacje opisałeś. Ja dodam jeszcze że w lecie nigdy jeszcze tak nie zmarzłem jak w zwykłej białej koszulce za 10 pln.
Na niższe temperatury świetnie sprawuje się: Bielizna Termiczna Helikon Level 2

GS 500 SF
:
Sorki, poprawka: "Osobiscie kupilbym zwykla uniwersalna sportowa termoaktywna koszulke..." - Myslalem ze oczywiste ;)
"Zwykla uniwersalna" w sensie ze za 50-100pln, a nie 200

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Ja od siebie dorzucę, że jak tylko zakładam ciuchy motocyklowe (tekstylia) to zawsze pod spód idzie termoaktywny komplet. W lecie same motospodnie potrafią być dość nieprzyjemne od środka, więc tutaj dodatkowa warstwa się przydaje - a jeżeli nie jest to komplet narciarski to nawet nie grzeje dodatkowo :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.