Suzuki GS 500 SF
Odpowiedz do tematu

:
ach te pierwszokwietniowe pomysły ;)
a tak na serio to ciekawe ile wytrzyma

GS 500 SF
:
Uff, drugi dzień skręcania śrubek. Postało naciągnąć napęd, i odpowietrzyć przedni układ hamulcowy. Prawdopodobnie w sobotę podbije przegląd.

GS 500 SF
:
Hey ostatnie dwa dni to taki serwis z doskoku:
Po wymianie płynu hamulcowego w gixie przyszedł czas na Viadro. Sprawdziłem stan klocków (tył to tak z 30% a przód ze 40%) Na chwile obecną jeszcze będą ale powoli będę szukał czegoś na wymianę. Przy okazji przepompowałem stary płyn hamulcowy nowym.
Po wyczyszczeniu syfu pod pokrywą zębatki zaczęło troszkę kapać z uszczelniacza. Na początku myślałem ze to uszczelniacz popychacza sprzęgła ale było to z pod wałka zmiany biegów. Wymiana obu uszczelniaczy przy odkręconej pokrywie to 30 sekund.
Dziś po powrocie z trasy zlałem stary olej wpadnie nowy filtr, olej oraz śruba spustu oleju z magnesem.
Całkiem przypadkiem kupiłem stopkę centralną od http://www.rm-g.pl/ Fejnie wykonana. Ułatwi to kilka rzeczy ale "ciepnąć" ten motocykl na stopkę jak na razie tylko w dwie osoby.

GS 500 SF
:
BociekPL napisał/a:
Ułatwi to kilka rzeczy ale "ciepnąć" ten motocykl na stopkę jak na razie tylko w dwie osoby.


dlatego w ofercie jeszcze mają uchwyt żeby miało za co chwycić XD

ps
gmole do horneta to mają takie jakby ten motocykl miał częściej jeździć w poziomie niż w pionie :D (ten ich na foto lekkiego życia nie miał napewno)

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Panie Gamer, mam ten uchwyt i raz mi się udało samemu podnieść bo miałem 7 litrów paliwa w baku :)

W tym Horszeniu jest "low center of gravity" :)

GS 500 SF
:
BociekPL napisał/a:
Panie Gamer, mam ten uchwyt i raz mi się udało samemu podnieść bo miałem 7 litrów paliwa w baku :)


Robert prawdę Ci powie:


GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Wczoraj podczas jazdy nagle zaczęło mi pokazywać lampkę wtrysk. Trochę przejechał, zgasł, odpalił, trochę przejechał i trochę popyrkał i dalej jechał. Po pracy siadłem na moto i wszystko było normalnie, pomyślałem ze coś może z zasilaniem paliwa więc dziś taki tam na szybki serwis pompy paliwa. Prawdopodobnie nie był to problem natury paliwowej a obluzowanego kabelka przy bezpieczniku w okolicy akumulatora. Bedę musiał to jeszcze przetestować bo na myśl kręcenia 400 kilometrów gixem do Simina kręgosłup mi odpada. A jeszcze trzeba wrócić.

GS 500 SF
:
widzę że twoje Viadro i Rava mają podobne humory :D

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Gixy robią łututu :zawstydzony: :)


GS 500 SF
:
Niedzielna trasa i Bieszczadzka paryja .

GS 500 SF
:
Ufff, niespodziewana trasa w Bieszczady w środku tygodnia. 2 Viaderka i 2 razy Indian Challenger.

GS 500 SF
:
Ten z ostatniej fotki Ci pasuje. I stylowo i kolorystycznie :hyhy:

GS500F '05 => XL1000V '05 + GSX-R750W '92 (ex BociekPL)
:
FTR fajna maszyna, jak się tym jeździ? :)

XR&XR&FE
:
Niestety FTR zarezerwowany był dla prasy więc mogłem tylko usiąść. Pozycja praktycznie jak na KaTeŁemie 1190 :)

A tu kilka fotek z ostatnich wypadów

GS 500 SF
:
Łanie tam na południu wczoraj mieliście. Warszawa i okolice zimno, szaro, buro i ponuro :(

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.