Ktory olej byscie wybrali ?
Odpowiedz do tematu

:
Jak latasz po mieście dużo, to zdecydowanie rób inspekcje filtru powietrza co sezon lub co 6kkm. w mieście mase syfu, okrutnie zapycha.

:
Ja stosuje Castrol Power 1 10w-40 Z normą API SN i Jaso Ma-2 wcześniej w Hornecie również dawał radę.

:
Ja jednak pozostałem przy Bel-Ray Exp Ester 4T 10W-40. Skora bardzo dobrze wg mnie się spisuje, to go zastosowałem + oczywiście filtry. Oczywiście też spełnia wymagania norm API SM i JASO MA2

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na motocyklach, to jakby dziewica prowadziła blog o wyrafinowanym sexie :-)
:
U siebie leje Motul 5100 10W40 i jest OK. Kupowałem parę dni temu na wymianę 4L to kosztowało mnie to 104 zł :]

:
Kiedyś też się podniecałem drogimi olejami i ich super właściwościami, teraz leję najtańszy półsyntetyk do motocykli i nie widzę różnicy. Polecam.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
tmi napisał/a:
Kiedyś też się podniecałem drogimi olejami i ich super właściwościami, teraz leję najtańszy półsyntetyk do motocykli i nie widzę różnicy. Polecam.


Próbowaliśmy to wyjaśnić, w sensie najważniejszą cechą oleju jest to, że jest :)
Ale jeżeli ktoś ma ochotę i to go jara, to niech sobie leje co tam chce.

:
Ja od 7-8 lat zalewam do jednego moto motula 7100 i od przyszełgo sezonu na pewno go zmienię. Zrzuciłem w tym roku miskę olejową i cały smok oraz podstawa fltra oleju była w mazi olejowej wyglądającej jak jakiś gęsty mazut.... Olej wymieniam co roku a nie robię więcej niż 4-6 tys km sezonie.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Może podroba? Olej kupujemy tylko w sprawdzonych sklepach, a już zwłaszcza lepszy droższy który oplaca się podrabiac

Dla znudzonych filmik od Coobcia z Mobilem (Motula 7100 tez klepia na potege)
https://www.youtube.com/watch?v=ffxtK6n105Y

Pawulon, pozdrawiam :D

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
jego narracja i sposób przekazywania wrażeń jest bliski mojemu sercu <3

:
Oleje kupowałem różnie raz na allegro raz w sklepie jednak trochę się zraziłem...

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Do Motula? nie może być!

2 razy dałem się naciąć na pełny syntetyk do samochodu, jak się okazało u szwabów sprzedawany jako hydrokrak, nie lubię jak się mnie oszukuje więc już go nie kupuję, taka porządna firma.

brat Grubego napisał/a:
Próbowaliśmy to wyjaśnić, w sensie najważniejszą cechą oleju jest to, że jest :)

I żeby był zmieniany, dlatego leję olej za 70 zł i nie widzę różnicy.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Ja zmieniam regularnie co 6-7k, ale przy tych ilościach przeze mnie dolewanych to i tak zawsze jest świeży :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.