Stelaz pod kufry i kufry boczne oraz centralny do GS500e
Odpowiedz do tematu

: Stelaż pod kufry i kufry boczne oraz centralny do GS500e
Witam. Mam na sprzedaż stelaż i kufry boczne i centralny do suzuki GS 500 E. Zakupiłam w 2015 roku jako używane. Ze mną przejechały wycieczkę przez całe Alpy do Włoch i na powrocie przez Francję i wiele podróży po Polsce. Sprawne, niezawodne, nie przepuszczają wody. Mocowane na płyty. Jeden komplet kluczyków. Posiadają ślady użytkowania w postaci licznych zarysowań - były dość mocno używane :) oraz niewielkie pęknięcie na kufrze centralnym, myślę że do naprawy. Taki już kupiłam. Dodatkowo dorzucam pasy którymi mocowałam do kufrów karimatę i śpiwór, dodatkowe rzeczy których zawsze przybywało podczas wyjazdów :) .
Cena 550 złotych do negocjacji. Do obejrzenia w Chełmie, woj. lubelskie.
Kufry jak na zdjęciu w załącznikach. Po szczegóły zapraszam na priv, prześlę wówczas więcej zdjęć. Uprzedzam iż nie znam pojemności kufrów, boczne są bardzo duże, centralny raczej mniejszy. Wchodzi do niego kask i kilka gratów w koło. Tj. rękawiczki np.

still smiling
:
Witam. Interesuje mi to wszystko. Proszę odpisać na mail. evgen.rybak1991@gmail.com. 788803212 mój tel. Pozdrawiam

:
Witam jestem zainteresowany kuframi ogłoszenie aktualne?

:
Aktualalne?

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.