Dolnoslaskie Sezon 2019
Odpowiedz do tematu

:
Się krakusy na dolnym śląsku znalazły :P widzę, że moto żeś sobie tam sprowadził :)
Do zobaczenia w Kozienicach :D

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Exodus , nie planowałem lecieć autostradami do tego się nie nadaje brak przyjemność tempo sportowe raczej też nie więc chętnie

:
Komakai co z motórem? Będziesz robił czy szkoda całkowita?

:
W Czwartek o około 12:00 mam spotkanie z rzeczoznawcą, żeby doprowadzić go do stanu urzywalności to chyba cały przód będzie. Naprawdę korci mnie żeby go naprawić oj naprawdę

Jak będę wiedział na czym stoję dam znać ;)

:
Jako ze stwierdziłem że dam znać co i jak z suką jak tylko będę miał decyzję z PZU to czas się podzielić, szczerze nie wiem co zrobić ubezpieczyciel wycenił mi wartość Suzuki przed zdarzeniem na 3262zł uznał szkodę calkowitą wyceniając naprawę na 5000zł z jakąś tam małą nie istotną końcówką.
Na wycenie jest wachacz i wage wachacz (co kolwiek to jest bo niemam pojęcia co to) gdzie uszkodzeniu uległ front suki nie tył czy bok, dobrego za sam bak wyliczyli 2289zł. Wracając do wyliczeń wartości Moto to według nich wartość "wraku" to 1384zł co za tymi wyliczeniami oraz szkodą calkowitą idzie naliczyli mi aż zawrotne 1898zł odszkodowania i tu pojawia się mój zgryz co robić? Pisać odwołanie ale jak, jakie argumenty czym to wszystko poprzeć czy brać to co dają spróbować wymienić pierdoły i liczyć że źielony pojedzie prosto?
Jako iż jestem młody i nie doświadczony zyciowo i społecznie zwracam się z prośbą o dobrą radę

:
Z swojego doświadczenia nigdy nie bierz pod uwagę pierwszej wyceny bo ona jest zawsze zrobiona w stylu "na odczep się" i po odwołaniu zawsze magicznym sposobem druga jest bardziej korzystna.

Dobra opcją by było poszukania warsztatu który zajmuje się naprawami z ubezpieczeń i niech oni z nimi walczą, a tacy to już wiedzą jak ich przycisnąć.

Ale niestety muszę cię ostrzec że ubezpieczyciele jeśli chodzi o auta to potrafią wypłacać chorą kasę za szkodę (wiem bo niedawno naprawiałem auto z OC) ale motocykle to dla nich perskie latające dywany i ich propozycję naprawdę jest to śmiech przez płacz. Mam nadzieję że obejdą się lepiej z Tobą niż znajomymi, bo on już drugi rok walczy w sądzie a rozbite moto stoi w garażu.

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Komakai załóż nowy temat, więcej osób zobaczy. Odwołać się trzeba.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.