OPONY
Odpowiedz do tematu

:
http://allegro.pl/opony-p...7231575765.html
znalazłem takie coś... czy one takie tanie czy podejzana sprawa??

:
Trochę taniej niż zwykle, ale są 2 letnie i mają niższy indeks prędkości. Wygląda legitnie.

:
Muszę wymienić oponki w GS, no bieżnik super ale opona jest od nowości czyli, 24 lata :kwasny: :hyhy: :D :rotfl: Pirelli są ok te angel city?

Hej
:
luckat, Te Pirelki do GS'a bardzo spoko :) lepsze niż 24 letnie :D

:
399 pln za komplet, GS to jednak był bardzo ekonomiczny motocykl :rotfl:

: Pirelki :)
to dobre oponki mam je już sezon , około 5tyś km , osobiście polecam :)

pawulo40
:
Cześć :)

Trochę mnie tu nie było, stawiam że kilka lat :)

Odkurzyłem swoje gs500 i potrzebuje do niego nowe opony. Do tej pory miałem ContiGo (szmelc), BT45(dobrze wspominam), Maxxis Promaxx(znikły w oczach ale dobrze wspominam).

Troche mi sie nie chce wierzyć że na rynku nie ma nic lepszego niż nieśmiertelny BT45. Co lepszego znajdę do szybkiej jazdy po drodze?
Do tej pory wyszukałem Pirelli diablo rosso 3 ( ale nie moge teraz znaleźć na tył - choć niby w katalogu dostępny 140/70), METZELER ROADTEC 01 oraz Metzeller Sportec Street.
Edit, znalazłem jeszcze Dunlop Sportmax GPR300 (tak samo jak Pirelli 140/70) i te mi sie najbardziej podobają jak na razie.

Co będzie lepsze niż BT45?
Pozdrawiam

:
Ja pushować będę Michelin Pilot Street Radial. Miałem i bieżnik się trzymał bajka i kleiły jak trzeba w każdych warunkach.

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
Jeżeli dobrze pamiętam to używałem Pilotów. Miały najlepsze współczynniki jeśli chodzi o jazdę w deszczu, co było dla mnie kluczowe przy dojazdach do pracy

:
artex92 napisał/a:
Ja pushować będę

Optuję za upgradem przodu na BT016Pro bo są w good price i to nice opona (mam), a na tył fitowałbym S20 Evo w 140 70 i taki setup powinien być odpowiedni do

komandosek napisał/a:
Co lepszego znajdę do szybkiej jazdy po drodze?

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Panowie,

Pracuje w korpo i straszne jest to że dopiero teraz zauważyłem że coś jest nie tak z above mesydżys

:
czelendżujesz ten temat?

:
Na ASAP opanować spam, bo będzie crunchowanie.

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
Odswieże temat...
W lipcu muszę zmienić oponki, przegląd się zbliża. Profil jest jeszcze O.K. ale 8 lat i na bokach guma parchancieje.
Jestem w sumie zdecydowany na BT45. Zawsze na nich jeździłem i zawsze byłem zadowolony.
Ale może ktoś poleci coś innego?
Jeżdze głównie poza miastem, sporo (jakies 10000rocznie)
Zależy mi na możliwie dobrej przyczepności, również w deszczu.

:
Jestes z Berlina? W Niemczech 8 letnia opona nawet jak ładna przerglądu chyba już nie przejdzie. Kiedyś sprzedawałem sporo opon używanych do motocykli ale teraz większość uważa że na oponach to raczej nowych :)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.