GS500 Cafe Racer
Odpowiedz do tematu

: GS500 Cafe Racer
Cześć wszystkim! Chciałem Wam pokazać efekt końcowy przeróbki mojego GS'a na moto w stylu Cafe Racer. Moto pochodzi z 1994 roku, został gruntowanie przebudowany i teraz prezentuje się tak jak na załączonych fotkach.

:
:ok:

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Fajnie zrobiony, ze smakiem. Troche mi nie pasuja te ostre zagiecia wydechu przy tlumiku, zaburzaja linie, reszta tiptop

ps. Wybacz stary, ale paskudne fotki. Kiepska sceneria, no i ten software'owy efekt bokeh. Nie masz zadnych kolezanek z lustrzankami? ;)

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
na takiego ładnego caffe to koleżanki zaczną się niedługo zlatywać :)

:
Fotki były robione na szybko, nie przyłożyłem się :)
Wrzucę coś niedługo z bardziej profesjonalnym podejściem :)

:
Ogólnie mi się podoba, jest zrobiony z gustem ale jest jeszcze wg mnie kilka rzeczy do poprawki które skutecznie psują ogólny wygląd motocykla.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
@tmi co byś jeszcze poprawił / dołożył ? :)

:
Wygląd motocykla psują obie tarcze hamulcowe. Tarcze ze złotym środkiem pasowałyby idealnie.
Do tego złoty łańcuch + zębatka tylna.

Przedni przewód hamulcowy jest zdecydowanie za długi, stalowy oplot w kolorze.

Przód motocykla sprawia wrażenie chudego. Obłożyłbym rury lag pomiędzy pułkami np. tym samym materiałem co wydech.

To takie moje pomysły na podstawie tych słabych zdjęć.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Zlote dodatki? Odpustowo troche...
Owszem, jak sprzet jest robiony na bogato w jakims studiu, z customowymi bajerami cietymi na CNC to mozna, ale tutaj?
Mi sie wlasnie podoba ze jest taki goly i "budzetowy", taki powinien byc cafe

No ale wiadomo, gusta gusciki :)

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Ogólnie spoko, budżetowy... ale zgodzę się z kolegą j/w - prowadzenie kolektorów i tłumika to stylistyczna porażka. Strasznie zaburza linie + cygaro próbujące iść z linią ramy.
Motocykl spoko, ale ja bym przysiadł jeszcze nad tym całym układem wydechu, bo bije po oczach.

:
Malina, fajne moto , masz dobrą rękę LwG Pozdrawiam :)

pawulo40
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.