Prosba o ocene pracy silnika mojego Suzuki
Odpowiedz do tematu

: Prośba o ocenę pracy silnika mojego Suzuki
Witam wszystkich,

mam do was ogromną prośbę, a mianowicie, od niedawna jestem (szczęśliwym ?? ) posiadaczem Suzuki GS 500.

Motocykl ma 31000 km - teoretycznie prawdziwy - potwierdzony przez dwóch lokalnych mechaników.

Motocykl po zakupie przeszedł serwis (były słyszalne stuki w silniku - po przechyleniu ustawały, założone dystans na wałki - stukanie ucichło)
Oprócz tego Suzi miała wyregulowane, wyczyszczone gaźniki, regulowane luzy zaworowe, nowe filtry, olej, świece - ogólny duży serwis.

Przyznam szczerze, że wcześniej nigdy nie miałem do czynienia z silnikami chłodzonymi powietrzem, a tym bardziej Suzuki - i tu moja prośba do was.

Bardzo proszę o ocenę pracy silnika mojej Suzi - czy wydaje wam się tam coś nie w porządku ?
Ja słyszę chyba delikatnie zawory - czy tak powinno być ? Czy po regulacji zaworów mogą być one słyszalne ?

Z góry wam bardzo dziękuję za wszystkie oceny, komentarze, opinie ! Będę wdzięczny za każdą pomoc !!

https://www.youtube.com/watch?v=l4z0g3jHxKU

Pozdrawiam !

:
A rozrząd sprawdzali ?

GS 500 SF
:
Podobno jeszcze 5 kkm. Moge smialo zrobic, potem mam zaczac dopiero myslec o rozrzadzie.

Slyszysz tam cos niepokojącego ??

Dzieki !! :) :)

:
Jeszcze tylko 5? To znaczy ze łańcuch jest rozciągnięty jak guma od majtek. I ten sam „ekspert” twierdzi ze 31k to oryginalny przebieg?

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Tak, stwierdził, ze za 5 kkm mam zaczac myslec o rozrzadzie, a jaka jest norma dla lancuszka rozrzadu w GS ?
Ile powinien wytrzymac ?

Uwazacie, ze moj silnik chodzi w porządku ?

:
Mój silnik ma prawie 80 ty przelotu i łańcuch ma praktycznie fabryczna długość, jedynie ślizgi wytarte i zostały wymienione, po za tym panewki stan bdb..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.